Kolorowanki Wiosna

Kolorowanki Wiosna do druku

Wszystko rozkwita! Jest to najpiękniejsza pora roku. Natura budzi się do życia i jest pełna barw. Zaprezentuj owe barwy i pochwal się nimi! Darmowe kolorowanki wiosna to świetna okazja by dodać coś od siebie i zinterpretować malowanki na własny sposób. Przewiń w dół stronę w celu pobrania i wydrukowania ich za darmo.

wiosenna kolorowanka
Kolorowanka Kotek na wiosne
Malowanka wszystko sie Cieszy podczas wiosny
Kolorowanka Robaczki wiosenne
Kolorowanka Wiosenna Wyprawa
Kolorowanka wiosenny Domek
Kolorowanka jazda na rowerze
Kolorowanka Prace w Ogrodzie
Kolorowanka Wiosna w Ogrodzie
Kolorowanka Radosc zwierzat na Wiosne

Kolorowanki Wiosna do druku – online

Istnieje wiele różnych rodzajów wiosennych kolorowanek dla dzieci. Od stokrotek i tęczy po pszczoły i tęcze w ogrodzie – na pewno znajdziesz taką, która spodoba się Twojemu dziecku. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci zacząć. Te kolorowanki są zarówno proste, jak i realistyczne. Pozwól swojemu dziecku wybrać ulubiony obrazek i pokolorować go. Po skończeniu kolorowania możesz oprawić go w ramkę i wyeksponować na wiele lat. Zapamięta porę wiosny na długo.

Kwiaty na łące – stokrotki – drukowanki

Pobierz już dziś kolorowankę Stokrotki dla swojego milusińskiego i przygotuj je do kolorowania tego uroczego kwiatka. Są one dostępne bezpłatnie i stanowią świetny sposób na rozwijanie kreatywności, koncentracji i zdolności motorycznych. Kolorowanki mogą też pomóc dzieciom w poznawaniu kolorów i ich kształtów. Poniżej wymieniono kilka zalet korzystania z kolorowanek dla dzieci. Poniżej wymieniono kilka innych korzyści płynących z kolorowania stokrotek.

 

Kwiaty na wiosnę są zabawne w kolorowaniu, a stokrotki nie są tu wyjątkiem. Ta roślina należy do rodziny chryzantem i występuje w wielu naturalnych kolorach, od białego, przez różowy, po fioletowy i czerwony. Do kolorowania stokrotek świetnie nadają się kolorowe ołówki, kredki i pastele olejne. Stokrotki są świetnym wyborem do kolorowania dla najmłodszych w każdym wieku, a nawet możesz otrzymać darmową kolorowankę ze stokrotkami do wykorzystania na kartce urodzinowej.

Tęcza – darmowe kolorowanki do druku

Jeśli chcesz zapewnić swojemu małemu dorosłemu zabawę i relaks podczas kolorowania, powinieneś rozważyć kolorowankę z tęczą. Możesz wybrać stronę, która przedstawia słoneczny dzień i tęczę między chmurami lub taką, która przypomina wiosnę z kwitnącymi roślinami na wiosnę i wielkimi jodłami w tle. Możesz też wybrać stronę, która przedstawia tęczę między chmurami w otoczeniu gwiazd.

 

Tęczowa kolorowanka może pomóc maluchom w poznawaniu kolorów bez brudzenia. Upewnij się, że dasz maluchom plastikową torebkę do przechowywania, aby farba nie dostała się do buzi. Tęcza symbolizuje również arkę Noego, co możesz wykorzystać podczas lekcji biblijnej. Tęcza przypomina nam o obietnicy Boga, że już nigdy nie zaleje ziemi. Wypróbuj więc tę darmową tęczową kolorowankę, by zapewnić dobrą zabawę!

Kolorowanki wiosna – owady

Kolorowanka Pszczoły to zabawny sposób, by nauczyć dziecko, jak ważne są pszczoły i jak bardzo trzeba je chronić. Kolory pszczół są zazwyczaj żółte i czarne, ale możesz dodać jaśniejsze kolory do roślin i tła. Fioletowy i niebieski stanowią scenę dla żółtego i czarnego. Używanie jasnych kolorów w kolorowance pomoże Ci nauczyć dziecko pozytywnego myślenia. Jest to również świetny sposób, aby pomóc w ćwiczeniu chwytania palców.

Wiosenny ogród – paleta kolorów

Kolorowy ogród to ulubione miejsce do poznawania przez przedszkolaki, a ta kolorowanka Tęcze w ogrodzie nie jest wyjątkiem. Ten kolorowy obrazek doskonale łączy się z książką Lois Ehlert „Sadzenie tęczy”, zachęcając młodych czytelników do zakładania własnych ogrodów. Spodoba im się ta czynność, ponieważ pozwala im ćwiczyć umiejętności posługiwania się nożyczkami podczas wycinania stron z kwiatami i tworzenia własnego kolorowego ogrodu na wiosnę.

Zobacz wiosenne kolorowanki dla dzieci

Jeśli szukasz kolorowanki do ogrodu z pszczołami, nie szukaj dalej. Ta strona przedstawia ul brzęczących pszczół otoczonych kolorowymi kwiatami. Możesz nawet znaleźć taką ze ślimakami, tulipanami i innymi ogrodowymi roślinkami na wiosnę! Na stronie znajduje się nawet drewniany płotek, konewka i trawa, które możesz dodać do swojego dzieła. Te strony możesz pobrać i wydrukować za darmo. Możesz też podzielić się ze światem swoim dziełem, publikując zdjęcia na portalach społecznościowych.