Kolorowanki Transformers

Kolorowanki Transformers za darmo

Walki robotów i to w jakiej postaci! Transformers to wielkie roboty mogące być samochodami. Teraz możesz je pokolorować i wydrukować za darmo. Spraw radość swojemu dziecku i podaruj mu malowanki z transformers.

Poniżej są kolorowanki do wydruku i pobrania. Wybierz odpowiednią!

Kolorowanka Ludzie kontra roboty
Kolorowanka transformersy Pomoc Ludziom
Kolorowanka Goracy Strzal transformers
Kolorowanka Transformers Bumblebee
Kolorowanka Walki Transformersow
Kolorowanka znany Bumblebee
Malowanka Thomas the Tank Engine
Kolorowanka Hoist robot
Kolorowanka Dumna Poza robota
Kolorowanka Czlowiek i transformer

Kolorowanka Transformers – darmowe malowanki

Jeśli chcesz wprowadzić swoje dziecko w świat Transformersów, rozważ wydrukowanie kolorowanki Transformers. Nie tylko spodoba mu się proces kolorowania stron, ale także zdobędzie wiele pozytywnych doświadczeń. Poniżej znajdziesz kilka pomocnych wskazówek, jak wybrać odpowiednią kolorowankę z Transformerami. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! Oto pięć pomocnych wskazówek, jak wybrać kolorowankę z Transformersami dla swojego dziecka!

Bohater Optimus Prime – kolorowanka

Możesz wydrukować kolorowankę lub pokolorować ją online. Jeśli masz iPada lub tablet z systemem Android, możesz pokolorować rysunek Transformers także online. Kiedy skończysz kolorować, możesz podzielić się nią z przyjaciółmi lub stworzyć galerię, w której zaprezentujesz swoje dzieło. Oto kilka wskazówek dotyczących kolorowania kolorowanki Optimus Prime. Skorzystaj z tych wskazówek, aby uzyskać jak najlepsze wyniki!

 

Po pierwsze, wybierz darmową kolorowankę. Optimus Prime jest niekwestionowanym przywódcą Autobotów i wielkim wojownikiem. Jest jednak również współczujący i zawsze stara się rozwiązywać konflikty w sposób pokojowy. Optimus Prime jest wspaniałym przywódcą o wielkim kodeksie moralnym i genialnej strategii wojskowej. Ponadto zawsze zachowuje zimną krew, nawet w trudnych sytuacjach.

 

Następnie wybierz kolor, którego chcesz użyć do kolorowanki z autobotem. Ponieważ postać ta jest przywódcą w uniwersum Transformers, kolory powinny być jasne i odważne. Możesz wybrać żółty i pomarańczowy dla oczu, niebieski dla klatki piersiowej i czerwony dla włosów. Jeśli szukasz lżejszej, bardziej kapryśnej kolorowanki, możesz spróbować Bumblebee. Te kolorowanki z pewnością spodobają się dzieciom bo to świetna zabawa.

Starscream – kolorowanki transformers dla chłopców

Małe dzieci uwielbiają superbohaterów, a ta kolorowanka z Transformersami w roli Starscreama z pewnością zainspiruje ich wyobraźnię. Na tej stronie widać dwóch lub więcej transformatorów walczących o mapę. Wygląda na to, że planują atak na konkretny obszar. Każdy z transformatorów stoi w innej pozie i ma różne linie lub szkice. Jako rodzic powinieneś zachęcać swoje dzieci do czytania o tych popularnych postaciach i spędzania z nimi czasu na kolorowaniu.

 

Możesz również pobrać samochód Transformers, aby dziecko mogło ją pokolorować, albo wydrukować i dać dziecku. Tą kolorowanką możesz podzielić się z przyjaciółmi lub wykorzystać ją jako obrazek tła na stronie internetowej z grami lub jako baner na blogu dla dzieci. To świetny sposób, by nauczyć dzieci podstaw projektowania, kolorowania i nie tylko! A najlepsze jest to, że jest darmowa! Jest to doskonały sposób na zaangażowanie dziecka w twórcze działanie, które zapewni mu rozrywkę na wiele godzin.

Malowanki do pokolorowania za darmo

Jeśli szukasz najbardziej złego faceta na kolorowance z Transformersami, Decepticony są świetnym wyborem. Przywódca Decepticonów, Megatron, był pierwotnie gigantyczną bronią ręczną, a teraz przewodzi organizacji złych Decepticonów. Jego rola jako głównego antagonisty Autobotów uczyniła go jednym z najpopularniejszych bohaterów kreskówek wszech czasów. Dzięki tym kolorowankom Twoje dziecko będzie mogło wyrazić swoje wewnętrzne oblicze Megatrona i jego sługusów podczas walki z Autobotami.

Fala Przypływu – robot / auto

Nowa kreskówka Energon przedstawia nam nowy wygląd Tidal Wave, który wcześniej był znany jako Mirage. Zielone plastiki jego Armady są teraz przesiąknięte energią Decepticonów. Ponadto jego ramiona znajdują się wyżej niż głowa. Chociaż w japońskim dubie uniknięto tego problemu, nadając zabawce bardziej „gejowski” wygląd, nie wystarczyło to, by uniknąć kokieteryjnych gestów i świecącego serca postaci.

 

Angielski dubbing kreskówki Armada określa Tidal Wave jako Shockwave. Jest to trochę mylące, ponieważ dubbing ma w zwyczaju nie trzymać imion bohaterów w ryzach. Ponadto wielki wyraz zmarszczek na zabawce Tidal Wave’a jest mylony z jego płytką ustną. Jednak w kreskówce Energon dzieli się tylko na trzy tryby pojazdu. Jego tryb cybertroniański jest oparty na trybie alternatywnym z pierwszej generacji.

Kolorowanki transformers do druku – Shockwave

Shockwave to postać z Transformersów z Pierwszej Generacji. W japońskim dubbingu kreskówki otrzymał bardziej agresywną osobowość i został przedstawiony jako starszy mężczyzna o krótkim temperamencie i zgarbionym wyglądzie. Pozostał lojalny wobec swojej drużyny i walczył z wrogami, pomimo swojego krótkiego temperamentu i ostrego głosu. Jednak w kreskówce Generacja 2 Shockwave został później przedstawiony w bardziej służalczej roli, a obie wersje dzieliły różnice.

 

W komiksie Shockwave jest robotem, który przeżył atak Decepticonów. Wersja tej postaci w Transformersach jest oparta na odcinku „Pierwsze uderzenie”. Komiksowa kolorowanka z Shockwave’em zawiera obrazek, na którym pokonuje on Decepticony na arenie. W filmie Shockwave nie jest jedynym bohaterem, który walczył z Deceptikonami. Był on również dobrym przyjacielem Raka i wspólnie postanowili przejąć władzę nad światem biznesu i rozrywki.

Scorponok – kategoria filmy i bajki

Kolorowanka Scorponok pomoże Ci poznać tę legendarną postać. Scorponok ma swoją biografię w Beast Wars Sourcebook, wydanym przez IDW Publishing. Postać ta była znana także jako Energon Scorponok i na niej opierał się jego tryb sprzed Beast Wars. Był drugim dowódcą Predaconów i prawą ręką Megatrona w serii. W filmie walczył u boku Megatrona, a jego przemiana z człowieka w skorpiona była bardzo wiarygodna.

 

Scorponok pojawił się po raz pierwszy w numerze Spotlight, jako Deceptikon o imieniu Ultra Magnus. Był szpiegiem, który oferował cybertroniańską technologię innym rasom. Został jednak odkryty i zastrzelony przez Autobota Ultra Magnusa, co spowodowało jego śmierć. Kolorowanka Scorponok pomoże Ci dowiedzieć się wszystkiego o tym nieuchwytnym i inteligentnym Deceptikonie. Kolorowanka Scorponok to doskonały sposób, by dowiedzieć się o nim więcej i cieszyć się jego wyglądem.