Kolorowanki Toca Boca

Kolorowanki Toca Boca dla dzieci

Wkrocz do świata Toca Boca. Malowanki Toca Boca czekają na Ciebie! Pokaż co potrafisz i zaprezentuj swój własny styl. Baw się zarazem ucząc. Znajdziesz tutaj kolorowanki za darmo do pobrania i wydruku a wystarczy, że przewiniesz stronę w dół.

Kolorowanka martwa Rybka
Kolrowanka Toca w zagrodzie
Kolorowanka Kujonka
Malowanka pokoloruj Toca Boca
Kolorowanca Boca owocowo
Malowanka Toca Boca i przyjaciele
Kolorowanka Toca wypadek na desce

Kolorowanka Toca Boca do wydruku

Kiedy szukasz kolorowanki do pokolorowania, spróbuj kolorowanki Toca Boca Nature. Kolorowanki te są dostępne w formacie PDF, więc je wydrukuj i pokolorouj na swoim komputerze. Aby pobrać jedną z nich, kliknij poniższe łącze i postępuj zgodnie z instrukcjami. Kliknij przycisk „pobierz”, by zapisać ją na swoim komputerze. Toca Boca została założona w 1995 roku i od tego czasu stworzyła wiele różnych produktów, od gier po aplikacje.

Kolorowanka Toca Boca Life World

Aplikacja Toca Nature dostarcza magii przyrody wprost na wyciągnięcie ręki. Twórz góry, zbieraj jedzenie i poznawaj dietę zwierząt na każdej kolorowance. Odkrywaj różne krajobrazy i zaprzyjaźnij się z lisem. Złap dzięcioła zygzakującego między drzewami i obserwuj, jak mija dzień. Wykonuj zdjęcia swoim dziełom! Możliwości są nieograniczone. Jeśli kochasz naturę, wypróbuj tę aplikację już dziś. Z pewnością zapewni ona dzieciom rozrywkę na długie godziny!

 

Toca Boca jest znana ze swoich interaktywnych gier, takich jak popularny Toca Life World. Gry te pozwalają dzieciom tworzyć własne historie i światy. Kolorowanki są dostosowane do wieku dziecka i wybierz te, które są dla niego łatwiejsze lub trudniejsze. Pomóż dziecku wybrać te, które będą najbardziej odpowiednie dla jego aktualnego etapu rozwoju. Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze zbyt małe, by grać w gry wideo, pobierz kolorowanki za darmo.

 

Jakość aplikacji Toca jest wyjątkowa, a Toca Nature nie jest wyjątkiem. Z wielką dbałością o szczegóły możesz usłyszeć dzięcioła stukającego słowo „Natura” i wiatr wiejący w muzyce otwierającej aplikację. Są też szablony do kolorowanek i arkusze do zbierania. Aplikacja jest dostępna za darmo dla urządzeń Apple i Android. A najlepsze jest to, że jest darmowa! Na co czekasz? Pobierz aplikację Toca Nature już dziś!

 

Oprócz kolorowanek dzieci pokochają odkrywanie i tworzenie własnych światów z Toca Nature. Za pomocą aplikacji mogą budować góry, sadzić drzewa i karmić zwierzęta. Będą nawet mogły zbierać orzechy, grzyby i jagody, aby nakarmić różne stworzenia. Toca Nature nie wymaga połączenia z internetem ani z siecią WiFi! Jest to idealne rozwiązanie podczas podróży i nauki w szkole. Jeśli masz tablet lub smartfon, zabierz go ze sobą na następną wycieczkę!

 

Pierwszą cyfrową zabawką Toca Boca był Helikopter Taxi

W marcu 2011 roku studio Toca Boca opublikowało Helikopter Taksówka, grę mobilną, w której gracze mogą zostać pilotami helikopterów i przewozić ludzi do celu. W ciągu pierwszych dziewięciu lat zwiastun zdobył ponad 291 tysięcy wyświetleń. Do tej pory Toca Boca wydała 44 różne aplikacje. Nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejna, ale Toca Life to pakiet wszystkich gier Toca Life, w tym Helicopter Taxi.

 

Od tego czasu Toca Boca przeszła drogę od małej jednostki badawczej do jednego z wiodących na świecie twórców aplikacji dla dzieci. Zamiast nazywać swoje aplikacje „grami”, Toca Boca określa je jako „otwarte zabawki cyfrowe”.

 

Firma ma coraz więcej fanów i biura w San Francisco, Nowym Jorku i Sztokholmie. Ich gry konkurują z grami Disneya i Nickelodeona i cieszą się ogromną popularnością na całym świecie – a wszystko to bez żadnej umowy licencyjnej. Serwis GamesBeat rozmawiał z Bjornem Jeffery, dyrektorem generalnym firmy, aby dowiedzieć się, w jaki sposób firmie udało się osiągnąć taki sukces bez konieczności korzystania z tradycyjnych licencji.