Kolorowanki Świnka Peppa

Kolorowanki Peppa do druku

Darmowe kolorowanki Świnka Peppa to radosna zabawa dla całej rodziny. Wiemy, że najmłodsi ją uwielbiają. Dzięki darmowym malowanką dziecko nauczy się czytać, pisać oraz zapamiętywać.

Do pobrania i wydrukowania za darmo kolorowanek wystarczy na nie kliknąć, a znajdują się one poniżej.

Kolorowanka Mycie Zebow
Malowanka ciuchcia
Malowanka Prezent dla Swinki Peppy
Malowanka Peppa Magik
Kolorowanka przygotowania na Urodziny
Kolorowanka rodzina w Drodze
Kolorowanka Peppa i zabawa ze Smokiem
Kolorowanka Rodzina Peppy
Kolorowanka walka na Sniezki
Kolorowanka zabawy na Sniegu

Kolorowanka Świnka Peppa do druku

Kolorowanki ze Świnką Peppą są świetnym sposobem na zainspirowanie kreatywności Twojego dziecka. Oprócz oczywistych korzyści wynikających z pobudzania kreatywności, malowanki te są świetnym sposobem na rozwijanie umiejętności motorycznych i budowanie pewności siebie. Oto kilka sposobów na pobudzenie kreatywności.

Świnka Peppa kategoria malowanek dla dzieci

Jeśli masz dziecko, które lubi kreskówki i kolorowanie, to szkice z Peppą będą dla niego idealne. Peppa Pig to animowany program telewizyjny, który powstał w Wielkiej Brytanii i od tego czasu stał się fenomenem na skalę światową. Przedstawia przygody antropomorficznej świnki, jej matki i młodszego brata George’a. Program stał się częścią wielu innych produktów, takich jak książki i zabawki, a do wyboru masz niezliczoną liczbę arkuszy.

Na kolorowance Peppa zobaczysz też rodzinę jedzącą razem. George i Peppa będą drzemać, a rodzina będzie spędzać czas na zewnątrz. Innym świetnym zajęciem, które pomoże dziecku nauczyć się obsługi komputera, jest kolorowanie obrazka Peppy. Trzecia strona do kolorowania przedstawia rodzinę na wycieczce. Tata świnka lubi zabierać rodzinę na wycieczki, dzięki czemu może podziwiać krajobrazy i zobaczyć, co się wokół nich dzieje.

Świnka George – kolorowanka do druku

Możesz wydrukować darmową kolorowankę George Pig lub pokolorować ją online. Te strony są kompatybilne z iPadami i tabletami z systemem Android, więc możesz je łatwo pokolorować i wydrukować. Możesz też znaleźć pokrewne szkice, takie jak Peppa i Baby Pig. Więc po co czekać? Weź swoje przybory do kolorowania i zacznij kolorować! Do wyboru jest mnóstwo obrazków z George! Oto lista powodów, dla których będziesz chciał z nich skorzystać poza tym, iż to głównie świetna zabawa.

Peppa ma sześć lat. Mieszka z rodzicami i najlepszą przyjaciółką Suzy Sheep. Uwielbia skakać po kałużach, bawić się z przyjaciółmi i wydawać głośne dźwięki. Z kolei świnka Georg ma dwa lata. Uwielbia zabawki i jedzenie. W serialu ma mały, kręcony ogonek i nosi niebieską koszulę.

Mama Świnka – bajka o rodzinie

Na pewno znajdziesz szkic do pobrania lub pokolorowania online. Dobra wiadomość jest taka, że ta ilustracja jest darmowa. Możesz ją nawet wydrukować i samodzielnie pokolorować. Możesz nawet wydrukować powiązaną z nią kolorowankę Świnka Peppa. Możesz też pokolorować inne postacie! Te z pewnością zajmą dzieci na długie godziny! Wypróbuj jedną z nich już dziś!

Peppa mieszka w domu na wzgórzu razem z rodzicami i młodszym bratem George’em. Ta kolorowanka przedstawia ją w zimowym ubraniu, siedzącą na kolanach Mamy. Prawdopodobnie patrzy na konstelacje na niebie. Kolory na tym obrazku są dokładne i wesołe! I ma na sobie różową koszulkę! Na kolorowance jest też babcia świnka! Koniecznie musicie zobaczyć każdy odcinek.

Owieczka Suzy

Ta urocza kolorowanka Pepy przedstawia uroczą Owcę Suzy. Suzy jest przyjaciółką Świnki Peppy i śpi na górnej pryczy razem ze Świnką Peppą i Świnką George. Śpią razem z misiem i Panem Dinozaurem. Suzy jest narysowana w zabawnym, prostym stylu. Twój maluch z przyjemnością pokoloruje tę stronę i zapamięta ją na długie lata.

Kolorowanki do druku z bajki

Świnka Peppa to animowany program dla najmłodszych, który powstał w Wielkiej Brytanii i zdobył popularność na całym świecie. Peppa i jej rodzina mają wiele różnych zabawek, książek i gier. Peppa ma wielu przyjaciół, wśród których są jej rodzice, brat i Suzy Sheep. Świnka Peppa jest znana z tego, że jest bardzo kochana i uwielbiana przez dzieciaki.

Inną ulubioną postacią Świnki Peppy jest jej Dziadek, który jest jasnoturkusową świnką z brązowymi wąsami. Ma też żółtą sukienkę, tak jak Peppa i George. Jego ulubionym jedzeniem są chipsy serowe. Świnka Chloe, kuzynka Peppy, jest dwa lata starsza od Peppy. Uwielbia jeździć na wycieczki. Kolorowanka ze Świnką Peppą i owieczką Suzy może pomóc Twojemu dziecku w ćwiczeniu podstawowych umiejętności obsługi komputera.