Kolorowanki Star Wars

Kolorowanki Star Wars do druku

Witaj adepcie Jedi. Czekaliśmy na Ciebie. Mamy dla Ciebie zadanie. Tylko uważaj gdy posługujesz się kolorami mocy. Są dwie strony Ciemna strona mocy i Jasna. Wszystko zależy od Ciebie, po której staniesz. Tymczasem łap za kredki i wspomóż nas! Darmowe Kolorowanki Star Wars już są gotowe do pobrania i wydrukowania.

Przewiń stronę w dół, aby je zobaczyć!

Kolorowanka krolowa Star Warl
Kolorowanka Vader walka
Kolorowanka Wyprawa Star Wars
Kolorowanka Krol na tronie
Kolorowanka Klony Gwiezdne Wojny
Kolorowanka Robot walczy
Kolorowanka Mistrzowie Jedi
Kolorowanka Statki Kosmiczne
Kolorowanka Slawny Mistrz Yoda
Kolorowanka Chewbacca pojmuje zolnierza

Kolorowanki Star Wars – Gwiezdne Wojny – za darmo

Jeśli Twoje dziecko uwielbia filmy z serii saga Star Wars, z pewnością spodoba mu się kolorowanka Star Wars. Te obrazki są pełne kosmicznych stworzeń, statków kosmicznych, walk na miecze świetlne i pozytywnej energii. To zdecydowanie malowanka dla prawdziwych fanów science fiction! Starszym dzieciom zaleca się jednak kolorowanie obrazków kredkami, ponieważ będą one nieco trudne do pokolorowania! Oto kilka wskazówek, jak wybrać szkic z serii Star Wars:

Yoda – kolorowanki do druku

Wydrukuj szkic z Yodą. Pokoloruj ją różnymi środkami do kolorowania. Stworz clipart na przyjęcia i inne imprezy, kolorując i oprawiając swoje dzieło. To świetny sposób, aby Twoje dziecko wyraziło swoją kreatywność, ucząc się jednocześnie o ukochanej postaci. Ilustracje z Yodą to świetny sposób na pobudzenie kreatywności i dobrą zabawę! Jeśli szukasz malowanek z postaciami z Gwiezdnych Wojen, spróbuj tych z Mistrzem Yoda.

Darth Vader – bohater czy wróg?

Ściągnięcie darmowej kolorowanki z Darth Vaderem to doskonały sposób na zapewnienie małoletnim rozrywki i relaksującego zajęcia. Pomagają rozwijać kreatywność, zdolności motoryczne i rozpoznawanie kolorów, czyli wszystkie ważne umiejętności dzieci. Można się nimi podzielić z przyjaciółmi i rodziną! Dzieciaki uwielbiają „Gwiezdne wojny” i z pewnością ucieszą się z kolorowanek przedstawiających tę kultową postać. Znajdziesz nawet takie z Darthem Vaderem, które przedstawiają wszystkie jego postacie, w tym Chewbaccę. Znajdziesz też szturmowce i Luke Skywalker też na Ciebie czeka.

Ahsoka Tano – Star Wars kobieta Jedi

Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, użyj tej z Ahsoką Tano, aby stworzyć najwspanialszą postać w życiu Twojego dziecka. Ta młoda kobieta była padawanem, który służył pod okiem Anakina Skywalkera podczas Wojen Klonów. Choć była dobrą uczennicą swojego mistrza, jej prawdziwa moc leży w używaniu Mocy. Trenowała pod okiem Obi-Wana Kenobiego, a później uczyła się u Jedi, ale od tamtej pory opuściła Zakon.

 

Kiedy była młodsza, Ahsoka dołączyła do Zakonu i trenowała z dwoma innymi młodymi wojownikami. Podczas śmiertelnej walki powietrznej z Lordem Sithów połączyła się z władcą ciemnej strony. Po tym wydarzeniu straciła przytomność. Ten moment oznaczał dla niej początek końca. Dwoje młodych Jedi zostało zmuszonych do opuszczenia Zakonu i znalezienia sposobu na przetrwanie w nowej galaktyce. W przyszłości połączą się, by raz na zawsze pokonać złe Imperium.

Padme Amidala

Pomaluj Padme Amidala, aby upamiętnić życzliwą i odważną królową Naboo. Przedstawia ona kobietę, która stoi za Sojuszem Rebeliantów i sekretną żonę Anakina Skywalkera. Padme to potężna kobieta, która jest znana jako „Królowa Naboo”. Była aktywistką antywojenną i współzałożycielką Sojuszu Rebeliantów. Była zagorzałą zwolenniczką demokracji i opowiadała się za pokojowym rozwiązaniem Wojen Klonów.

Boba Fett – ciekawostki Gwiezdne Wojny

Pobranie darmowej kolorowanki Boba Fett Star Wars to świetny sposób, aby zachęcić najmłodszych do używania wyobraźni. Rozwijają kreatywność i koncentrację, a także umiejętności motoryczne i rozpoznawanie kolorów. A ponieważ są one dostępne za darmo, podziel się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy chcesz ozdobić obrazek przedstawiający Bobę Fetta w jego charakterystycznej zieleni, czy w klasycznej czerwieni, każdy fan Star Wars znajdzie tu coś dla siebie.

 

Większość ludzi nie wie zbyt wiele o Bobie Fettcie, ale wiele postaci z serii jest dość tajemniczych i cieszy się kultem. Jedną z takich postaci jest Boba Fett, niezmieniony klon niesławnego łowcy nagród Jango Fetta. Ten były przemytnik i łowca nagród jest pierwszą repliką Fetta, która wstąpiła do Wielkiej Armii Republiki. Jego wuj Jango Fett wyszkolił go na wielkiego wojownika i łowcę nagród.

Anakin Skywalker – zobacz film

Istnieje kilka sposobów na pomalowanie Anakin Skywalker. Zrób to online, wydrukuj lub nawet pobierz do malowania. Jeśli masz tablet, to zrobisz na nim. Możesz wybrać taką, która przedstawia Anakina przed jego przejściem na ciemną stronę.

 

Anakin Skywalker jest zagadką, która ma w sobie wiele ciekawości i zadziwienia. W związku z tym często pojawia się w różnych postaciach, od masek i broni po szaty, a nawet zbroje. Choć jego wygląd przypomina Imperatora, jest o wiele bardziej nieuchwytny i tajemniczy niż jego droid. Oprócz gniewnego zachowania, Anakin posiada również poczucie humoru, które czyni go doskonałym wzorem do naśladowania dla najmłodszych.

Luminara – kolorowanki Star Wars do pobrania

Możesz ozdobić kolorowankę Luminara Unduli z serii filmów Star Wars. Ta kolorowanka do druku może być wydrukowana i pomalowania kredkami lub ołówkami. Użyj tej kolorowanki do różnych celów, od tworzenia kartek i plakatów po rysowanie postaci. Kolorowanka Sokół Millennium jest szczególnie przydatna dla dzieciaków, które uwielbiają filmy. Użyj jej do pokolorowania także innych postaci z Gwiezdnych Wojen. Aby stworzyć kolorowankę, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na stronie.