Kolorowanki SpongeBob

Kolorowanki SpangeBob do wydruku

Dzięki darmowym Kolorowanką SpongeBob odkryjesz Bikini Dolne i wszystkich przyjaciół oraz wrogów Gąbki. Ten świat aż zachęca do poznania i zaprezentowania jego barw we własny i unikatowy sposób. Dzieci nauczą się pisać, poznawać kolory a przede wszystkim będą się świetnie bawić!

Poniżej znajdują się malowanki do darmowego pobrania oraz wydruku. Miłej zabawy!

Malowanka Patryk i Spngebob na wakacjach
Kolorowanka Tecza
Kolorowanka jazda na Desce
Kolorowanka Punk Rok
Kolorowanka Prezent dla Patryka
Kolorowanka jazda na Koniku morskim
Kolorowanka Zespol Rokowy
Malowanka usmiechniety SpongeBob
Kolorowanka okrutny Plankton
Malowanka rozmowa przez Telefon

Kolorowanki SpongeBob Kanciastoporty do druku

Wydrukuj kolorowankę SpongeBob dla swojego dziecka już dziś! Ten bohater kreskówki będzie skakał w powietrzu, uśmiechał się i rozśmieszał Cię swoją szaloną wyobraźnią. Będziesz zaskoczony wieloma korzyściami płynącymi z tego zajęcia, takimi jak rozwój koncentracji, umiejętności motorycznych, rozpoznawania kolorów i kreatywności. Możesz nawet sam zrobić kolorowankę! Możliwości są nieograniczone!

SpongeBob skacze w powietrzu – darmowa malowanka

Jeśli chcesz narysować radosną scenę, SpongeBob skacze w powietrzu! Macha do swoich sąsiadów w tle i ma bardzo szczęśliwy wyraz twarzy. Możesz użyć kolorowego pisaka lub markera, aby pokolorować małe przestrzenie na stronie, a następnie stworzyć scenę, w której SpongeBob będzie tańczył! SpongeBob zawsze ma ochotę na wesołą kolorowankę.

 

Jedną z najbardziej popularnych kreskówek Kanciastoportego jest kolorowanka z jego postacią. Na tej kolorowance SpongeBob ma na sobie koszulkę polo i brązowe szorty. W tle rozgwiazda, Patrick Star, macha do Boba i pozdrawia go! Możesz również dodać dymki, aby uzupełnić stronę ze SpongeBobem.

Przygody Bikini Dolne – pobierz i wydrukuj

Ta kolorowanka ze SpongeBobem jest radosna i wesoła! SpongeBob ma na sobie białą koszulkę polo i brązowe szorty, a Patrick Star, jasnoróżowa rozgwiazda, macha do Gąbki z daleka. Jego wielkie, błyszczące oczy i szeroki uśmiech nadają mu radosny wygląd, a kolorowanka sprawia wrażenie, jakby się śmiał.

 

SpongeBob cieszy się dniem z Larrym, swoim najlepszym przyjacielem i sąsiadem w Bikini Dolne. Na tej kolorowance Larry jest bardzo szczęśliwy, co widać po jego szerokim uśmiechu i zachwyconym wyrazie twarzy. Larry mówi jak kot i rozumie nawet miauczenie wesołej Gąbki. Larry uczy też, jak do niego mówić! Nie ma skrupułów, by okazać Larry’emu miłość.

SpongeBob – bohater szyty na miarę

Możesz znaleźć kilka kolorowanek z tym popularnym bohaterem. Możesz wybrać prosty obrazek Sponge lub taki, który zawiera wiele szczegółów. Jedną z najbardziej znanych jest ta, na której SpongeBob trzyma za rękę Patryka Gwiazdę. To świetny sposób na zaangażowanie dzieci w kolorowanie. SpongeBob jest nie tylko uroczy, ale ma też duże poczucie humoru.

 

Kolorowanki dla dzieci pomagają rozwijać ich dłonie i palce. Zachęcają dzieci do używania różnych kolorów, poprawiają chwytność dłoni i regulują nastrój. Rozwijają też ich wyobraźnię! Te zajęcia są świetne, żeby poprawić chwyt ołówka, poprawić koordynację ręka-oko i rozwinąć wyobraźnię dziecka. Jeśli twoje dziecko uwielbia bajkę, będzie miało wiele radości z kolorowania stron.

 

Szkice z postacią SpongeBoba mają wiele szczegółów, które zajmą dzieci na długie godziny. Na malowance wygląda on na szczęśliwego, a jego błyszczące oczy i uśmiech dostarczą Ci wielu pomysłów na scenę. Kolorystyka tej malowanki będzie odpowiednia dla dzieci, które lubią jasne żółcie i inne pastele. Jeśli szukasz bardziej szczegółowych ilustracji, spróbuj bardziej złożonej wersji ilustracji SpongeBob.

SpongeBob jest szefem kuchni w Krusty Krab

Pracując jako kucharz w Krusty Krab, SpongeBob rozwija nadaktywną wyobraźnię i skacze w powietrzu. Obrazek przedstawia jego skoki z talerza na talerz i ma kilka szczegółów w tle, które dodają całości uroku. Szkic przedstawia również Larrego, sąsiada SpongeBoba w Bikini Bottom. Larry mówi jak kot i rozumie miauczenie SpongeBoba. SpongeBob nigdy nie wstydzi się okazywać Larry’emu miłości.

SpongeBob i przyjaciele – Patryk Rozgwiazda, Gacuś i Sandy Pysia

Malowanki do wydruku z SpongeBobem to świetny sposób na zapoznanie dzieci z tym popularnym bohaterem kreskówki. Ta wesoła gąbka mieszka w podmorskim ananasie razem ze swoimi przyjaciółmi Patrickiem Rozgwiazdą i ślimakiem Garym. Przyjazna rozgwiazda ma szeroko otwarte oczy, a SpongeBob ma niesamowicie szczęśliwy wyraz twarzy. Jego sąsiadami są różowa rozgwiazda o imieniu Patryk oraz arogancka, wredna ośmiornica Skalmar Obłynos.

Kolorowanki SpongeBob Kanciastoporty – ciekawostka

Ekspedycja prowadzona przez naukowców z NOAA odkryła, że SpongeBob i Patrick SquarePants żyją pod falami Atlantyku. Odkrycie to było możliwe dzięki użyciu zdalnie sterowanych pojazdów (ROV), które badają głębiny morskie i transmitują na żywo swoje podróże. Zespół badawczy wykonał również zdjęcia mieszkańców głębin. Gąbki morskie żyją w oceanie od 600 milionów lat. Ich kształt zależy od powierzchni, ale większość z nich przypomina SpongeBoba pod względem koloru, kształtu i wielkości.