Kolorowanki Sonic

Kolorowanki Sonic do druku

Szybki jak błyskawica i nic mu nie dorówna. Kolorowanki Sonic pozwolą dziecku rozwijać wszelakie zmysły. Pozna czym jest świetna zabawa międzyczasie się ucząc. Pokocha ten rodzaj zabawy i nauki. Malowanki dostępne są poniżej. Wydrukujesz je całkowicie za darmo!

Kolorowanka Pomaluj Sonica
Kolorowanka Wszyscy Bohaterowie
Kolorowanka Bitwa Uniwersow
Kolorowanka Wielki kot
Kolorowanka Urocza Roza
Kolorowanka Sonik z przyjacielem
Kolorowanka Sonic Metalowy
Kolorowanka mocny Mecha Sonic
Kolorowanka Komiks z Soniciem
Kolorowanka w Plenerze

Kolorowanki Sonic do wydruku – darmowe

Nakłonienie dziecka do pokolorowania kolorowanki z Soniciem jest łatwe! Ta postać ma wiele mocy i transformacji. Może zmienić się w Super Sonic’a, który ma złotą skórę i pióra na głowie. Potrafi też latać. Najlepszymi przyjaciółmi Sonica są Tails i echidna Knuckles. Ci trzej przyjaciele pomagają mu pokonać wiele przeszkód, w tym złego doktora Robotnika. Znajdziesz ich na nocnym niebie! Sonic to słynny jeż z ponaddźwiękową mocą poruszania się. Występuje on w serii animowanej filmów oraz w grach.

Jeż Sonic – pokoloruj bohatera z gier

Pokoloruj kolorowankę Sonic the Hedgehog i baw się dobrze! Będziesz zaskoczony, jak szybko ten jeż potrafi się poruszać! To najszybszy jeż na świecie i znany jest z przybierania fajnych póz. Możesz pokolorować te strony za darmo, używając kolorowych kredek lub farb akwarelowych. Jeśli masz dzieci, na pewno spodoba im się wspólne kolorowanie tej strony! Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na kolorowanki z naszym Soniciem.

 

Pobierz i wydrukuj te darmowe kolorowanki do wydruku z Jeżem Soniciem i ciesz się nimi! Obrazki na tych kolorowankach mają klasyczną pozę, wiele części tła i wiele kolorów do wyboru. Możesz również wydrukować i pokolorować Bunnie D’Coolette z serii komiksów Sonic. Jej zwykły strój to koszulka i rękawiczki. Kolorowanki Sonic X the Hedgehog z pewnością spodobają się fanom tej postaci z kreskówek.

Kolorowanki Sonic do pobrania

 

Oprócz darmowych kolorowanek serii gier Sonic the Hedgehog, na deviantart znajdziesz również hyper shadic outline autorstwa shadic68 oraz hyper sonic in space autorstwa jayshi na deviantart. Wypełniając te kolorowanki, dzieci dowiedzą się więcej o popularnej postaci i rozwiną swoją koncentrację oraz zdolności motoryczne. Te kolorowanki do druku pobudzają też kreatywność i poprawiają koordynację ręka-oko.

Postać z gier wideo – najlepsze obrazki do wydruku

Jeśli szukasz doskonałej kolorowanki do druku, spróbuj jednej z tych darmowych kolorowanek animacji Sonic the Hedgehog. Są one idealne dla dzieci i stanowią doskonały sposób, by zainteresować je popularną grą wideo. Możesz je nawet wydrukować w różnych językach, aby dzieci mogły się nimi cieszyć w swoim własnym tempie. Nie zapomnij dołączyć ich ulubionych piosenek Sonic – na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach! Każdy fan Sonica znajdzie tu coś dla siebie, więc weź kolorowankę i zabierz swoje pociechy do kolorowania już dziś!