Kolorowanki Smerfy

Kolorowani Smerfy za darmo

Strzeżcie się Gargamela! Odwiedzając wioskę Smerfów uważaj na tego złego czarownika. Pokoloruj smerfy tak aby ich wróg nie mógł ich odnaleźć. Darmowe Kolorowanki Smerfy do druku ułatwią Ci to zadanie. Poniżej jest masa malowanek do druku za darmo. Więc nie czekaj i uważaj na Gargamela!

Kolorowanka lejdi Smrfetka
Kolorowanka Mlody Gargamel z kotem
Kolorowanka smerfowy Listonosz
Kolorowana znany smerf Wazniak
Kolorowanka Smerf Magik iluzjonista
Kolorowanka Smerfetka idzie na plaze
Kolorowanka Gargamel atakowany
Kolorowanka smerf Lasuch
Kolorowanka Zabawy Silacza
Kolorowanka oto Zly Gargamel

Kolorowanki Smerfy do druku za darmo

Smerfy to grupa niebieskich postaci, które walczą ze złym czarodziejem Gargamelem i mieszkają w domkach dla ropuch. Te urocze postacie są tak urocze, że będziesz chciał pokolorować je wszystkie! Aby kolorowanka była jeszcze bardziej interesująca, możesz przeczytać o specjalnych zdolnościach tych stworzeń. Aby dowiedzieć się więcej o tych uroczych stworzeniach, przeczytaj ten artykuł. W końcu nie są one podobne do innych stworzeń, więc dlaczego nie chciałbyś ich pokolorować?

Smerfy są niebieskie – malowanki dla dzieci

Smerfy to kolorowa rodzina stworzeń, które żyją w świecie pełnym szczęścia i cudów. W średniowieczu zły czarodziej polował na Smerfy, by zdobyć ich magiczny eliksir. Aby pokonać go, Smerfy potrzebują jasnych kolorów. Aby pomóc im pokonać Gargamela. Zostań ich bohaterem i bądź odważny jak Osiłek i pracowity jak Pracuś.

 

Smerfy to fikcyjna rodzina niebieskich stworzeń, które mieszkają w bajkowym lesie. Smerfy mają unikalny język i łatwo je rozpoznać po charakterystycznych czerwonych czapkach i spodniach. Smerfy mówią swoim własnym językiem, zastępując wiele czasowników słowem „smerf”. Jedyna smerfna dziewczynka w wiosce ma na imię Smerfetka, jest energiczna i niezależna. Ich nauczycielem jest Papa Smerf.

 

Kolorowanki ze Smerfami to świetny sposób na rozwijanie swojej kreatywności i doskonalenie umiejętności artystycznych. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy ekspertem – Smerfy są dostępne w każdym kolorze. Wiele kolorowanek ma nawet opcje interaktywne, które pozwalają wybrać kolor i narzędzie, którego chcesz użyć do pokolorowania obrazka Smerfa. Rysunek Ważniaka wydrukujesz za darmo dzięki naszej stronie. Darmowe kolorowanki do wydruku to świetna zabawa.

 

Możesz też spróbować namalować obrazek przedstawiający smerfa jeżdżącego na łyżwach, który jest łatwy i zabawny dla maluchów. Ma bardzo mało elementów i jest odpowiedni dla małych dzieci. Ma też ładną czapkę Mikołaja i jest świetnym wyborem na świąteczną kolorowankę. Będziesz się dobrze bawił, malując tę kolorową postać i jednocześnie ucząc się podstaw kolorowania. Jeśli jesteś początkujący, możesz spróbować pomalować chłopca-smerfa w czapce Mikołaja. Czapka Mikołaja i czerwona kokarda sprawią, że będzie wyglądał jeszcze bardziej uroczo.

Walczą z Gargamelem – darmowe kolorowanki smerfy

Kolorowanki przedstawiające Smerfy i ich walkę z magiem to świetny sposób, by dowiedzieć się czegoś o ich skrzacich przyjaciołach i ich antagonistach – obrzydliwym czarodzieju. Podczas kolorowania ulubionych postaci ze Smerfów możesz też dowiedzieć się trochę o ich pochodzeniu. Jako Smerfy mieszkają w gęstym lesie. Są fanami zupy z sarsaparilli. Możesz też poznać zawody Smerfów i ich sztuczki na unikanie pułapek.

 

Smerf Młynarz nosi ubranie w niebiesko-białe paski, podobne do tego, jakie nosi holenderski operator młyna. Nosi też kapelusz w biało-czerwone paski. W swoich komiksach często wyzywa inne Smerfy do walki i zostaje pokonany. Czarodziej jest głównym antagonistą Smerfów, a także czarodziejem o ograniczonych mocach. Ma wiele celów, które zmierzają do zniszczenia Smerfów.