Kolorowanki Shopkins

Kolorowanki Shopkins do wydruku

Shopkins to zabawki, które zostały wykonane w formie gwiazdek, elementów sklepowych i innych produktów spożywczych. Odkryj ich tajniki! Darmowe kolorowanki pozwolą Ci poznać ten świat dogłębnie. Dziecko nauczy się liczyć, nazw przedmiotów oraz poskromi naukę poprzez zabawę.
Poniżej są malowanki do wydruki i pobrania.

Kolorowanka slodkie Ciasteczka
Kolorowanka Slodkosci od Shopkins
Kolorowanka Guma Balonowa
Kolorowanka Gabeczka
Kolorowanka uroczy Zegarek
Kolorowanka Sol i Pieprz
Kolorowanka podzielone Serce
Kolorowanka Bukiet Shopkins
Kolorowanka Platki Rybne
Malowanka Shopkins zabawa Nowy Rok

Shopkins Kolorowanki dla dzieci – online

Jeśli szukasz ciekawego sposobu na zapewnienie dziecku rozrywki, spróbuj pokolorować szkic Shopkins. Ta malowanka dostarczy Ci wiele radości i zapewni rozrywkę na długie godziny! Możesz jej użyć do każdej darmowej kolorowanki z serii Shopkins, a będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko również będzie się dobrze bawić, kolorując ją! Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci zacząć! Wypróbuj te malowanki Shopkins:

Taco Terrie to Shopkin o tematyce hamburgerowej

Jeśli szukasz zabawnej i smacznej malowanki z Shopkinami, to jesteś we właściwym miejscu! Możesz nie tylko wydrukować Shopkin Taco Terrie, ale także obejrzeć jej wersję online! Te strony są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, takimi jak iPhony i tablety z systemem Android. Niezależnie od tego, czy wolisz kolorować w podróży, czy w domowym zaciszu, na pewno znajdziesz ilustrację, która będzie odpowiadała Twoim preferencjom!

Kolorowanki Shopkins Jeśli kochasz Shopkiny, to z pewnością pokochasz Lippy Lips. Ta rzadka Shopkin z serii Zdrowie i Uroda została wydana w Sezonie Pierwszym, a w Sezonie Piątym stała się bardzo rzadką Charm. Została także członkinią Plemienia Glamour Gems w Sezonie Dziewiątym. Lippy jest modnisią z odrobiną władczości, uwielbia zakupy, gadanie i styl bycia. Ta akurat doskonale przedstawia tę uroczą popularną postać.

Jeśli szukasz szkicu z udziałem słynnej marki kosmetycznej, spróbuj Lippy Lips! To idealny kolor dla dziewczynki! Te urocze małe shopkinsy są idealne do kolorowania! Użyj kolorowych kredek, aby wycieniować jej usta i inne elementy. Ma też zabawny, odważny czerwony kolor ust! Ta ilustracja Shopkins pomoże ci poznać różnicę między szminką a innymi pomadkami.

Malowanka Shopkins do pokolorowania

Do wyboru jest wiele obrazków z Shopkinsami o tematyce szminki. Lippy Lips jest pracowitą i mądrą Shopkin. Zna wszystkie linie produkcyjne i pomagała Philippie Flowers w prowadzeniu linii Jessicake, kiedy ta była nieobecna. Niestety, Lippy Lips jest słaba w porównaniu z innymi Shopkinami i bywa bardzo nerwowa. Jej ulubionym zajęciem jest praca w kamieniołomach, która łagodzi jej nastroje i zaspokaja potrzeby. Ma też wierną, starą przyjaciółkę o imieniu Bree Birthday Cake.

Inną ulubioną kolorowanką do druku jest Lippy Lips. Ta Shopkin została nazwana na cześć słynnej szminki. Jej kolor jest zazwyczaj różowy, ale możesz użyć innych kolorów, aby sprawić, że będzie się mienić. Można też użyć farb akwarelowych, aby szminka wyglądała jak szkło. Istnieje nawet kolorowanka o truskawkowym pocałunku, ale tym razem w innym medium.

Sally Scent to Shopkins kolorowanka o tematyce perfumeryjnej

Sally Scent to jedna z limitowanych edycji z sezonu czwartego. Jej flakonik jest różowy, ze złotą nakrętką i srebrnym charmsem w kształcie serca zawieszonym na nakrętce. Jej oczy są zamknięte, a usta różowe. Jej ręce są uniesione. Aby ją pokolorować, po prostu wybierz z internetu kolorowankę Shopkins o tematyce perfum. Niezależnie od tego, czy wolisz korzystać z kolorowanek online, czy z tych do druku, na pewno znajdziesz odpowiednią dla swojego dziecka.