Kolorowanki Scooby Doo

Kolorowanki Scooby Doo do wydruku (1)

Scooby Doo jest bardzo pomocnym psem, który wymyślił sobie, że jest detektywem. Dzieci go kochają bo to pies ich wszystkich marzeń. Kolorowanki Scooby Doo przedstawiają bohaterów bajki oraz zabawne sceny. Zabawa sprzyja nauce. Wykorzystaj to!

Przewiń w dół stronę, aby pobrać i wydrukować malowanki za darmo!

Kolorowanka Logo Scooby Doo
Kolorowanka Scrappy Doo
Kolorowanka Mumia i Scooby Doo
Kolorowanka Scooby wypatruje piratow
Kolorowanka wielki Potwor
Kolorowanka Zamaskowany Upior
Kolorowanka Scooby jazda na Desce
Kolorowanka triki na Deskorolce
Kolorowanka Team Scoobiego
Kolorowanka postac ze Scoobiego

Kolorowanka Scooby Doo – dla dzieci

Jeśli szukasz zabawnego i ekscytującego sposobu na spędzenie czasu z dzieckiem, to kolorowanki do wydruku są świetnym wyborem. Na tych stronach znajdują się postacie z filmu Scooby Doo i Mystery Inc. malowanki są dostępne z różnymi szczegółowymi wzorami. Twoje dziecko lub dorosły może dostosować strony do swoich upodobań i preferencji. Możesz nawet połączyć to ćwiczenie z wieczorem bajek ze Scoobem!

Kolorowanki Scooby Doo – czy pies jest tchórzem

Tchórzostwo bohatera Scooby-Doo i jego przyjaciela Courage jest dobrze znane, a ilustracje przedstawiająca tę parę będzie świetnym sposobem na zapamiętanie tej relacji. Choć ich drogi nie skrzyżowały się jeszcze w prawdziwym życiu, te dwie postacie są często widywane w kreskówkach i filmach. Na przykład w kreskówce Scooby i Odwaga spotykają się z Odwagą Tchórzliwego Psa, a Odwaga często zajmuje się upiornymi, nadprzyrodzonymi stworzeniami. W filmie Odwaga jest tchórzem, który lubi straszyć ludzi.

 

Dla tych, którzy kochają Scooby’ego i Tajemniczą Maszynę, szkic ze Scoobim jest świetnym sposobem na upamiętnienie jego kultowej roli psa walczącego z przestępczością. Dobrym sposobem na uchwycenie ikonicznej osobowości Scooby’ego jest wybranie obrazki, na której widać jego głowę przebijającą się przez obrazek. Do namalowania obrazu możesz użyć farby akrylowej lub innego medium. Możesz nawet zdecydować się na pomalowanie głowy Scooby’ego na inny niż tradycyjny kolor, aby podkreślić, że jest on tchórzem.

Kolorowanki do druku – Kudłaty, Daphne i inni przyjaciele

Kiedy Fred i Scooby spotykają się po raz pierwszy w życiu, zdają sobie sprawę, że łączy ich więź. Oba kły zostają ponownie połączone w filmie, który skupia się na nich – Prosto z nikąd! Zwiastun zaczyna się od tego, że van Tajemniczej Maszyny dryfuje w środku Nigdziebądź w poszukiwaniu zaginionego psa. Scooby uciekał przed czymś i wpadł na Odwagę w środku Nigdziebądź. Obaj mieszkają na odludziu u Eustachego i Muriel Bagge.

 

W kreskówce z 1996 roku Scooby-Doo pojawił się w odcinku „Rich in Spirit”. Pojawił się także w serialu Pełna chata, gdzie narzekał na występ Kudłatego i groził, że zemści się na Matthew Lillardzie, jeśli ten zepsuje sequel. W 2000 roku w wersji kreskówki wystąpił David Beckham, który naśladował postać.

Scooby Doo – kolorowanki dla dzieci – przebranie

Możesz pobrać darmową kolorowankę przedstawiającą Scooby Doo jako przebranie Zeba Perkinsa i wydrukować ją. Zeb jest czarnym charakterem w serialu, który przebiera się za czarownicę, aby zamordować gang Scooby’ego. Jest kaukaskim mężczyzną w średnim wieku o brązowych włosach. Nosi ciemnoniebieskie spodnie i jasnoniebieską koszulę. Nosi też niebieski kapelusz.