Kolorowanki Samochody

Kolorowanki Samochody do wydruku

Istnieje wiele powodów, dla których dzieci uwielbiają szybkie samochody i wyścigi. Jednym z głównych powodów jest łatwość zrozumienia. Samochody mają bardzo prosty cel: jechać szybciej niż ktokolwiek inny. Dzięki kolorowanką samochody dzieci nauczą się pokory do tych pojazdów ale również ich nazw i marek samochodowych.

Poniżej są malowanki do pobrania i wydrukowania za darmo. Zabawa gwarantowana!

Straż pożarna kolorowanka
Monster Truck kolorowanka
kolorowanki Śmieciarka
Kolorowanka Wesoly stary samochod
Kolorowanka Samochod Pickup
Kolorowanka Klasyk wsrod aut
Kolorowanka Babcia pedzi Samochodem
Malowanka Szalona Jazda samochodem
Kolorowanka narysowany Samochod
Kolorowanka sportoweBugatti

Kolorowanki Samochody do druku

Jeśli kochasz samochody, to dlaczego nie stworzyć kolorowanki ukazującej Twój ulubiony samochód? Miłośnicy samochodów docenią różne style i typy samochodów z całego świata. Samochód typu kabriolet może być prowadzony z dachem lub bez, a ilustracja do druku pokazuje kabriolet, który odjeżdża z opuszczonym dachem, pozostawiając za sobą smugę spalin. Długa przejażdżka samochodem może być miłą przerwą od zgiełku miasta.

Sally Carrera – kolorowanka z filmu Auta

Sally Carrera z filmu Disneya Auta 3 jest dostępna jako kolorowanka dla Twojego malucha. Możesz pobrać tę stronę za darmo, a następnie ją pokolorować. Ta kolorowanka jest kompatybilna z tabletami i iPadami. Możesz też wydrukować kolorowanki Sally Carrera z tej strony. Oto kilka innych kolorowanek związanych z samochodami dla Twojego malucha. Używanie tabletu lub iPada do kolorowania tych stron jest jeszcze wygodniejsze!

Wyścigi Formuły – kolorowanki z samochodami

Jeśli Twoje dziecko jest fanem wyścigów Formuły 1, możesz sprawić mu kolorowankę z serii Wyścigi Formuły. Są to obrazki pokazujące różnych zawodników Formuły 1, zarówno tych, którzy startowali w latach siedemdziesiątych, jak i nowsze modele. Możesz też pokolorować gołą powłokę bolidu F1. To wszystko są świetne kolorowanki, a kolorowanki z tymi samochodami możesz znaleźć nawet w internecie. Wystarczy przejrzeć linki, aby odnaleźć stronę, którą chciałbyś pokolorować.

Ford Model T – pierwszy popularny pojazd

Ford Model T, znany też jako Tin Lizzie, był jednym z najpopularniejszych pojazdów początku XX wieku. Samochód ten był uważany za najtańszy w swoim czasie i za jeden z najbardziej wpływowych samochodów wszech czasów. Ta kolorowanka przedstawia dwa samochody wyścigowe Model T biorące udział w zawodach, więc Twoje dziecko może poznać historię motoryzacji podczas kolorowania. To jeden z pierwszych samochodów w historii, w którym zastosowano kierownicę po lewej stronie!

 

Ford Model T był bardzo prosty w obsłudze. Miał trzy pedały w podłodze, ręczną skrzynię biegów i kierownicę. Wydawałoby się, że nowoczesny samochód ma wiele przycisków i elementów sterujących. Jednak te wczesne samochody były produkowane przez setki robotników na całym świecie, a ich pensje były stosunkowo niskie. Dlatego tak wielu ludzi mogło sobie pozwolić na jeden z tych samochodów.

Zobacz BMW 2002 TII

Jeśli kiedykolwiek chciałeś pokolorować klasyczny samochód, kolorowanka BMW 2002 TII jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Jest ona dostępna nie tylko w formacie do druku, ale także w wersji online, dzięki czemu nadaje się na Twój tablet lub iPad. Więcej kolorowanek z samochodami BMW odnajdziesz w kategorii BMW lub pod hasłem Samochody klasyczne. Możesz też poszukać konkretnych modeli. W obu kategoriach znajdziesz kolorowankę przedstawiającą BMW 2002 TII z 1973 roku.

Kolorowanki samochody do druku – Fiat 500

Fiat 500 z ’59 roku był fanem Scuderii Ferrari i miał żółty kolor. W filmie widać, że ma na uszach słuchawki. Następnie baron naftowy, Miles Axlerod, rozpoczyna produkcję paliwa alternatywnego Allinol, plan przejęcia władzy nad światem. Złomek to rozpracowuje. I oczywiście taki samochód wymaga napraw i konserwacji. Uwielbiam małe i szybkie marki.

Ford Mustang – pokoloruj muscle car

Wydrukuj kolorowankę z Fordem Mustangiem i pozwól swojemu dziecku pokolorować obrazek. Te popularne samochody są ulubionym tematem malowania dla dzieci. Na tych stronach wyszukasz zarówno zabytkowe, jak i nowoczesne modele. Możesz wybrać do pokolorowania klasyczny kabriolet lub nową edycję Shelby. Dzieciom spodoba się też kolorowanie alfabetów i obrazków z samochodami. Jeśli Twój chłopiec nie przepada za samochodami, możesz poszukać kolorowanek z samochodami wyścigowymi. Jeśli szukasz kolorowanek dla chłopców, które zapewnią im rozrywkę, to trafiłeś we właściwe miejsce.