Strona główna » Prawa autorskie

Prawa autorskie

Traktujemy prawa autorskie bardzo poważnie i szanujemy własność intelektualną twórców.

Staramy się, aby nasze treści były wolne od praw autorskich. Dzielimy się obrazami znalezionymi tylko w źródłach domeny publicznej. Jeśli ktoś opublikuje na stronie domeny publicznej dzieło chronione prawem autorskim, które udostępniliśmy na Pokolorujto.pl, to było to całkowicie bez złej woli.

Nie rościmy sobie praw do żadnych znaków towarowych w kategoriach bajek, postaci, telewizji i innych. Te obrazy wraz z wszystkimi innymi obrazami na stronie są szeroko rozpowszechniane w Internecie bez praw autorskich lub znaków towarowych na nich, udostępniane w miejscach publicznych i są własnością ich właścicieli.

Nie jest naszą intencją kradzież Twojej ciężkiej pracy ani robienie czegokolwiek, co stanowi naruszenie praw autorskich. Ta strona jest prowadzona przez osoby z czystą nadzieją, aby pomóc uczyć, bawić się i oświecać nasze dzieci i dać dorosłym kolorowanki. Chcemy, aby kolorowanie stało się bardziej popularne. Jeśli przypadkowo opublikowaliśmy Twoją pracę, przyjmij nasze najgłębsze przeprosiny. Daj nam znać, a my usuniemy kolorowankę z naszej strony, lub jeśli wolisz, możemy dać odpowiednią informację o autorze!

Jeśli znalazłeś obrazek, który narusza prawa autorskie, prosimy o kontakt na poniższy e-mail, abyśmy mogli go usunąć. Dołącz obraz, link do obrazu, i / lub nazwę kolorowanki. Usuniemy go natychmiast.

Email: kontakt@pokolorujto.pl

Możesz też wypełnić i przesłać formularz skargi DCMA