Kolorowanki Piłkarskie

kolorowanki piłka nożna

Poniżej znajdziecie Wasze ulubione kolorowanki piłkarskie do druku! FC Barcelona, Real Madryt, PSG, Manchester United, Juventus Turyn i inne klubowe herby są dostępne do pokolorowania. Dla młodych fanów gry przygotowano szereg kolorowanek do wydruku. Zapraszamy wszystkie dzieci do pobrania darmowych kolorowanek piłkarskich! Pełna lista znajduje się poniżej

Malowanka mlody Bramkarz
Kolorowanka Scooby Doo przyjmuje pilke
Kolorowanka Pilkarz Zawodowiec
Kolorowanka Przestraszony Bramkarz
Malowanka doswiadczony Pilkarz
Malowanka Bramka i pilka
Kolorowanka Dziewczyna gra w pilke
Kolorowanka Strzal z Glowki
Kolorowanka Gol do bramki
Kolorowanka Robert Lewandowski do pokolorowania

Kolorowanki piłka nożna. Poniżej ciekawostki o tym sporcie:

  • Piłka nożna to najbardziej popularny, grany i oglądany sport na świecie.
  • Największym strzelcem w historii był Brazylijczyk Arthur (znany jako El Tigro), który w latach 1920-1940 zdobył 1 329 bramek.
  • W dawnych czasach mecze piłkarskie były rozgrywane bez sędziów. Wynikało to z faktu, że angielscy dżentelmeni nie brali pod uwagę możliwości oszustwa lub brutalności na boisku. Zamiast sędziego każda drużyna miała tzw. arbitra, który mógł rozstrzygać konflikty lub sporne okoliczności.
  • Edmilson Ferreira, zawodnik brazylijskiego klubu Atletico Mineiro, mocno rozwścieczył zawodników i kibiców drużyny przeciwnej, gdy podczas meczu zdobył bramkę… jedząc marchewkę!
  • W 2002 roku jeden z najlepszych meczów na Madagaskarze obrał bardzo dziwną drogę. W reakcji na niesprawiedliwe werdykty wydane w poprzednim meczu, zawodnicy Stade Olympique l’Emryne celowo się zastrzelili. Mecz zakończył się wynikiem 0:149!
  • W półfinale Mistrzostw Świata w 1938 roku pomiędzy Włochami Giuseppe Meazza a Węgrami Nándor Hidegkuti, Dezsö Fucsovics początkowo wykonywał rzut karny. Pękła mu guma w spodenkach, przez co musiał strzelać zaciskając je, by nie spadły!
  • Zawodnik z pola podczas całego meczu piłkarskiego pokonuje 10 kilometrów. Dystans pokonany w dogrywce jest znacznie większy niż zwykłe 10 kilometrów.
  • Sheffield Football Club, najstarszy na świecie klub piłkarski, został założony 24 października 1857 roku. Drużyna funkcjonuje do dziś, mając za sobą ponad 150 lat działalności.

Malowanki piłkarskie do druku – darmowe kolorowanki do wydruku

Ta kolekcja ma kolorowanki piłka nożna do druku dla młodych fanów piłki nożnej. Herby znanych drużyn piłkarskich takich jak FC Barcelona i Real Madryt, a także loga Manchesteru United, Arsenalu Londyn i Tottenhamu Londyn czekają na pokolorowanie. Francuski Paris Saint Germain, włoski najbardziej udany zespół piłkarski Juventus Turyn i hiszpańska FC Barcelona

Messi, Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski

Znasz Messiego, Ronaldo czy Lewansowskiego? Powyżej znajdziesz kolorowanki z nimi! Dodatkowo, nasz katalog online zawiera obrazki przedstawiające ich herby i loga drużyn! Zbierz całą kolekcję kolorowanek piłkarskich! Wybierz odpowiedni element z tej najpopularniejszej tematyki i pobierz nowe obrazki! Najpopularniejsze osoby z życia piłkarskiego! Kolorowanki piłka nożna są doskonałe dla Ciebie!

Możesz również odkryć różne kolorowanki piłkarskie do wydrukowania, które zawierają żywe sceny ze świata piłki nożnej. Młodzi piłkarze, intensywna rywalizacja, bramki, panie grające w piłkę, zawodowi sportowcy i sędzia piłkarski to tylko kilka z wielu tematów związanych z piłką nożną zawartych w książeczkach. Każda kolorowanka przeznaczona jest do wydruku na domowej drukarce A4 i składa się ze stron powiązanych tematycznie z obrazkami oraz z ciekawych informacji o piłce nożnej. Drukuj bez żadnych kosztów, koloruj według uznania, rozwiązuj napotkane problemy i czytaj każdą stronę do woli.