Kolorowanki My Little Pony

Kolorowanki My Little Pony - darmowe do druku (1)

Witaj wielbicielu słodkich kucyków i ich przygód. Zachęcamy Cię do zabawy z Kolorowankami My Little Pony. Spraw radność sobie lub dziecku i wkrocz do magicznego świata pony. Na dole strony znajdują się kolorowanki, które wydrukujesz i pobierzesz za darmo. Miłej zabawy w najlepszym gronie!

Rainbow Dash kolorowanka
Kolorowanka rozradowany kucyk Pony
Kolorowanka Konik Wniebowziety
Kolorowanka forma ludzka Aria Blaze
Malowanka Jednorozec My Little Pony
Kolorowanka Slodki Kucyk
Kolorowanka Bardzo Zadowolony kucyk
Kolorowanka pewny siebie Konik Pony
Kolorowanka postac ludzka Twilight Spike
Kolorowanka Konik z Warkoczem

 

Kolorowanki z kucykami My Little Pony do druku

Jeśli chciałeś pokolorować obrazek My Little Pony dla siebie lub przyjaciela, to dobrze trafiłeś! W tym artykule znajdziesz cztery najpopularniejsze postaci, w tym Twilight Sparkle, Apple Bloom, Scootaloo i Diamond Tiara! Te ilustracje to doskonały wybór, by dać upust swojej wyobraźni! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, którą z tych postaci chciałbyś pokolorować w następnej kolejności!

Iskra Zmierzchu – kucyk pony do druku

Pobierz urocze rysunki Twilight Sparkle i zacznij dekorować swój dom. Na tych stronach znajdziesz wiele postaci z My Little Pony, w tym Twilight Sparkle. Jest ona przywódczynią Grzywiastej 6 i dzieli się z przyjaciółmi magią przyjaźni. Jeśli chcesz ją pokolorować, spróbuj użyć podstawowego jasnego fioletu i bogatego fioletu, aby dodać paski. Możesz również odwiedzić stronę Hellokids, aby znaleźć kolorowanki z ulubionymi postaciami.

 

Pobierz kolorowanki za darmo z Twilight Sparkle, która jest ulubioną postacią filmową Twojego dziecka. Wykonaj druk kolorowanki lub pokoloruj je online i ciesz się nimi w spokoju. Po zakończeniu podziel się nimi z dzieckiem lub rodziną. Możesz nawet stworzyć internetową galerię arcydzieł swojego dziecka! A jeśli chcesz stworzyć trwałą pamiątkę dla swoich dzieci, wydrukuj więcej obrazków. Liczba dzieł z Twilight Sparkle dostępnych online nie jest ograniczona.

Rozkwit jabłoni – ciekawostka

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku wiele godzin zabawy, pobierz kolorowanki z Apple Bloom z serii My Little Pony. Te darmowe kolorowanki są dostępne online i możesz je oddać do druku w dogodnym dla siebie momencie. Można się nimi dzielić z innymi dziećmi. Dzieci z przyjemnością skupią się na szczegółach i zrelaksują się przy tych zabawnych malowankach. Co więcej, możesz nawet podzielić się nimi ze swoim dzieckiem w sieci. Oto jak:

 

Trzy główne postacie w My Little Pony to Pinkie Pie, Fluttershy i Applejack. Każda z nich ma odrębną osobowość, a ty możesz uczynić te postaci bardziej interesującymi, kolorując ich obrazki! Następnie możesz wybrać tę, która najbardziej podoba się Twojemu dziecku! Zawsze znajdzie się jakaś kolorowanka z konkretnym kucykiem dla Twojego dziecka! W Ponyville znajdziesz wiele różnych rodzajów obrazów, więc wybierz tę, która ci się podoba i trzymaj się jej.

 

Wybierając obrazki, nie zapomnij dodać imienia każdej postaci. Możesz sprawić, by wyglądały jak ich prawdziwe imiona, tworząc kolaż z ich zdjęć. Na tych szkicach znajdą się ich osobowości, ale mimo to będziesz chciał zamieścić krótki opis każdej z nich. Imię jest grą słów „złe nasienie” i jest kalamburem z wyrażenia „złe nasienie”. W Ponyville Applejack i inni bohaterowie mają wielu przyjaciół i wrogów. Wśród tych przyjaciół są Applejack, Fluttershy i księżniczka Luna. Księżniczka Luna jest kucykiem Alicorn i jest antagonistką dwóch odcinków serialu My Little Pony Przyjaźń to magia.

 

Apple Bloom jest członkinią Cutie Mark Crusaders i prawdopodobnie założycielką tej grupy. W odcinku Call of the Cute Apple Bloom była pierwszą osobą, która szukała znaku jakości. Jej rodzeństwo, Granny Smith i Big Macintosh, również jest dla niej ważne. Jest także bliską przyjaciółką Sweetie Belle i Scootaloo i ma ten sam upór co jej siostry.

Scootaloo – postać uwielbiana przez dzieci

Kolorowanki ze Scootaloo są dostępne w Internecie i jest wiele opcji do wyboru. Możesz wybrać kolory znane z serialu lub wymyślić swój własny schemat kolorystyczny. Możesz też narysować Scootaloo z szeroko rozpostartymi skrzydłami i stopami sunącymi po podłodze. Możliwości są nieograniczone! Scootaloo można pokolorować na wiele sposobów, więc upewnij się, że znajdziesz odpowiednie szkice dla swojego małego kucyka!

 

Inną możliwością kolorowania Scootaloo jest wydrukowanie lub pobranie obrazka Scootaloo. Jeśli chcesz pobrać malowanki Scootaloo dla My Little Pony, możesz skorzystać z darmowych wersji do druku. Te strony do druku są również łatwe do pokolorowania, co jest dużym plusem, jeśli jesteś mały. Zapewnią ci rozrywkę na wiele godzin. Poza tym świetnie nadają się na prezent!

 

Scootaloo jest najbardziej energicznym kucykiem w serialu, więc możesz wydrukować kilka i pokolorować je razem. Uwielbia Pioruna, ale jest sfrustrowana Rainbow Dash, która próbuje ją znielubić. Scootaloo rozmontowuje również skuter Pipsqueaka po jego awarii. Jest też świetnym muzykiem, mistrzem mechaniki i szefową fanklubu Rainbow Dash.

 

Jeśli szukasz łatwej do pokolorowania szkice ze Scootaloo, możesz poszukać takiej, która przedstawia ją latającą po niebie. Ma wyjątkową fryzurę, która łączy cechy dwóch popularnych ras kucyków: Applejack i Big Macintosh. Jej długie, fuksjowe włosy i różowa wstążka z tyłu głowy wyróżniają ją spośród innych postaci z My Little Pony.

Diamentowa Tiara – wyjątkowa kolorowanka

Imię tego kucyka jest równie wyjątkowe jak jego wygląd. Diamond Tiara jest sarkastycznym, niegrzecznym i płytkim kucykiem. Jest bliską przyjaciółką Apple Bloom, ale uważa osoby bez znaków Cutie za gorsze i szydzi z nich, że mają „puste boki”. Choć często jest uważana za dobrą przyjaciółkę, Diamond Tiara ma reputację szantażystki i próbuje „zaprzyjaźnić się” z Cutie Mark Crusaders.

 

Wśród innych kucyków przedstawionych na obrazkach Diamond Tiary są Rainbow Dash, Rarity i Twilight Sparkle. Każdy z kucyków ma swoją unikalną fryzurę i może być pokolorowany ustalonymi kolorami. Kolorowanki do wydruku zawierają również puste tła, na których możesz umieścić swoje własne projekty. Możesz pokolorować swojego kucyka w jednym z ustalonych kolorów postaci lub stworzyć projekt od podstaw. Jeśli jesteś nowym widzem, możesz nawet pokolorować swoją ulubioną postać!

Pinkamena Diane Pie – darmowe kolorowanki z humorem

Szkice z Pinkameną Diane Pie są idealne dla każdego fana serii kreskówek My Little Pony! Ten wesoły kucyk uwielbia śpiewać i tańczyć, a także potrafi szybko rozweselić swoich przyjaciół, gdy ci potrzebują dobrego humoru. Pracuje również w Sugarcube Corner jako piekarz i opiekuje się dziećmi. W sieci możesz znaleźć wiele ilustracji z tym kolorowym kucykiem! Poniżej wymieniono kilka najpopularniejszych postaci z tej serii kreskówek. Księżniczka Celestia jest też wyjątkowym charakterem wśród postaci tego uniwersum.

 

Ten różowy od stóp do głów kucyk reprezentuje element śmiechu, ponieważ uwielbia śpiewać i płatać figle swoim przyjaciołom. Innym kucykiem z tęczową grzywą i ogonem jest Spike, fioletowo-zielony smok. Jest asystentem Twilight Sparkle i jest jej oddany. Może być również wspaniałym wzorem dla dzieci. Ta ilustracja jest dostępna dla dzieci w każdym wieku.

 

Twilight Sparkle jest jedną z najbardziej wyjątkowych postaci z serii My Little Pony. Jej skrzydła i róg nadają jej wygląd jednorożca. Potrafi wzbić się wysoko w powietrze, a jej błyszczące iskry podkreślają jej szmaragdowozielone oczy. Kucyk ten lubi pozować do zdjęć i często jest głównym tematem kolorowanek. Jeśli szukasz kolorowanek z jej udziałem, znajdziesz ich wiele w Internecie. Nie zapomnij naostrzyć kredek by pokolorować nie jedną z postaci My Little Pony.