Kolorowanki Miraculum

Kolorowanki Miraculum za darmo z możliwością wydrukowania (1)

Witajcie w świecie Miraculum. Zapewne już znacie słodką i waleczną Biedronkę oraz sprytnego Czarnego Kota? Jeżeli nie to zachęcamy do poczytania na ich temat poniżej. Gwarantujemy, że spodobają Wam się Kolorowanki Miraculum. Znajdziesz je przewijając stronę w dół. Tym czasem powodzenia w kolorowaniu naszych bohaterów.

Kolorowanka zawzieta Walka czarnego kota
Malowanka Biedronka i Czarny Kot razem
Kolorowanka Duet idealny
Kolorowanka Adrien sie usmiecha
Kolorowanka Mala Czarna Biedronka
Kolorowanka Rena Rogue
Kolorowanka Czarna Biedronka w Akcji
Malowanka Biedronka na linie
Kolorowanka Carapace z Miraculous
Kolorowanka Slodka Tikki

Darmowe Kolorowanki Miraculum Biedronka i Czarny Kot

Kolorowanki Biedronka i Czarny Kot Miraculum są dostępne w wielu różnych formatach. Możesz znaleźć darmowe i możliwe do wydrukowania wersje tych kolorowanek. Kolorowanki te działają również na tabletach. Jeśli szukasz bardziej zaawansowanych opcji kolorowania, możesz również pobrać kolorowanki Biedronka i Kot Noir. Te kolorowanki do druku pozwolą ci pokolorować te dwie słynne postacie podczas oglądania twojego ulubionego programu telewizyjnego. I nie zapomnij ich pokolorować, aby okazać swoje uznanie dla klasycznego francuskiego filmu animowanego.

Superbohaterowie Biedronka i Czarny Kot

Jeśli lubisz filmy o superbohaterach, z pewnością spodobają ci się kolorowanki Les Kwamis de Miraculous. Są słodkie, urocze i mogą dać ci supermoce. Dobra wiadomość jest taka, że te postacie nie są prawdziwe! Pomaluj te strony online lub wydrukować je do pokolorowania. Kwamis na tej kolorowance sprawi, że poczujesz się tak, jakbyś był częścią filmu!

 

Kwamisie to małe, niezwykłe stworzenia. Ich moc pochodzi z latania i zmieniania zwykłych ludzi w superbohaterów. Mają różne wyglądy – od biedronek po czarne koty i niebieskie pawie z różowymi oczami. Znajdź kwami na kolorowankach by dowiedzieć się o nich więcej. Można je znaleźć w wielu książkach i komiksach o superbohaterach. W „Oblivio” Tikki mówi, że Kwami żyją wiecznie.

Darmowa kolorowanka do wydrukowania

Niezależnie od tego, czy wolisz formę papierową swoje darmowe kolorowanki, czy też pomalować je online, znajdziesz tu kolorowankę dla siebie. Ta animowana kreskówka jest popularna we Francji. Na stronach jest wiele postaci do ozdobienia, od słynnej biedronki po uroczego kota. Oddaj do druku te darmowe strony, aby je wykorzystać w dogodnym dla siebie czasie. Będą one stanowić zabawną i niezapomnianą pamiątkę dla Twoich dzieci.

 

W całej historii dwóch nieprawdopodobnych postaci łączy siły, by uratować Paryż. Adrien Agreste zmienia się w czarnego kota, a Marinette Dupain-Cheng w superbohaterkę Biedronkę. Oboje walczą z Jastrzębią Ćmą, złoczyńcą, który wykorzystuje motyle zawierające negatywną energię, by zmieniać ludzi w złoczyńców. Ci, którzy posiadają te magiczne moce, będą mogli uratować miasto przed niebezpieczeństwem.

Bohaterowie dla chłopców i dziewcząt

Biedronka i Czarny Kot są superbohaterami o nadprzyrodzonych mocach, którzy współpracują, by uratować Paryż przed złym Jastrzębiem Ćmą. Ten superzłoczyńca używa motyli nasyconych negatywną energią, aby zamienić zwykłych ludzi w superzłoczyńców. Kolorując te strony, możesz pomóc swojemu dziecku poznać różne części jego życia i zrelaksować się. Oto kilka kolorowanek Biedronki i Kota Noir, które pomogą Ci zacząć. Można je bezpłatnie pobrać.

 

Kolorowanki są za darmo i są idealne dla początkujących artystów w każdym wieku. Akcja powieści toczy się we współczesnym Paryżu, a jej bohaterami są dwaj nieprawdopodobne charaktery. Adrien Agreste jest studentem projektowania mody, a Marinette Dupain-Cheng studiuje sztukę i projektowanie. Pomimo różnic, tych dwoje ma tę samą misję – chronić swoje rodzinne miasto przed złymi superzłoczyńcami.

 

Chociaż Ladybug i Cat Noir mają różne tożsamości, obie postacie mają podobny wygląd. Jako osoba cywilna nosi czarne kolczyki i jasnoróżową torebkę z czarnym paskiem. Ma też wygląd podobny do kota i trzyma w powietrzu małego psa o imieniu Tikki. Z kolei Cat Noir nosi długi pasek wokół talii i złoty dzwoneczek na szyi.

 

Postacie z tej kolorowanki to popularna kreskówka na Disney Channel i cieszą się dużą popularnością wśród fanów. Są też sprzedawane w zabawkach, grach wideo, ubraniach i akcesoriach. Jeśli nie słyszałeś o tej serii, możesz dowiedzieć się więcej o nich dzięki ich filmom na YouTube. Mogą Cię nawet nauczyć czegoś o otaczającym nas świecie. To sytuacja korzystna dla wszystkich!