Kolorowanki Dragon Ball

Kolorowanki Dragon Ball za darmo

Świat Smoczych Kul stoi przed Tobą otworem. Trafiłeś idealnie! Kolorowanki Dragon Ball to zabawa dla każdego. Znasz już Goku i Vegetę? Nie? To musisz ich poznać! Poniżej masz postaci oraz sceny w postaci malowanek do pokolorowania za darmo!

Kolorowanka zabawa Songoku
Kolorowanka zszokowani Wojownicy
Kolorowanka Szlachetni Wojownicy Namek
Kolorowanka Skoncentrowany Piccolo
Kolorowanka Bulma z synem
Kolorowanka Nameczanie
Kolorowanka Odwazny Goten
Kolorowanka potezny Atak Piccolo
Malowanka Vegeta ladowanie Ki
Kolorwanka Szatan Serduszko walka z androidem

Kolorowanki Dragon Ball – darmowe do wydruku

Dzieci uwielbiają kolorować obrazki przedstawiające ich ulubione postacie z popularnego serialu manga i anime Dragon Ball. Wśród bohaterów tej serii są Goku, Vegeta, Frieza i Bulma. Dla każdego z nich dostępne są kolorowanki. Swoje dzieła mogą wystawić w sypialni lub na lodówce rodziców. Jeśli jednak chcesz dać im więcej odpowiedzialności, zastanów się, czy nie pozwolić im na samodzielne projektowanie i kolorowanie stron.

Wojownik Goku – kolorowanka

Jeśli szukasz świetnych malowanek dla dzieci, z pewnością spodoba ci się postać Kakarotto z serii Dragon Ball Z. Ta seria kreskówek jest ulubioną na całym świecie i jest oglądana przez miliony fanów. Ilustracje dla dzieci przedstawiają tę postać w różnych formach. Te darmowe szkice dla dzieci pomogą Ci pokolorować tę postać na wybrany przez Ciebie kolor. Goku to super-saiyański awatar, który emanuje mnóstwem energii.

 

Jeśli szukasz sposobu na rozbawienie dziecka, spróbuj pokolorować obrazek przedstawiający Goku w postaci Super Saiyan. Ten obrazek zawiera wiele drobnych szczegółów. Kolorowe kredki lub pisaki ułatwią kolorowanie bardzo szczegółowych obrazków. Goku wygląda, jakby miał wykonać potężny ruch, więc będzie wyglądać na rozgniewanego lub poważnego. Spróbuj wybrać różne kolory tła i włosów.

Kolorowanki Dragon Ball – walki, światy, postacie

 

Inną postacią, którą polecamy narysować na swoich pracach, jest Tien Shinhan. Ten trójoki mężczyzna był kiedyś rywalem Goku. W końcu jednak został wojownikiem Z, co czyni go odważnym i śmiałym przywódcą. Potrafi również używać bomb koncentracyjnych, unosić się w powietrzu i rozdzielać na dwie lub cztery jednostki. Co ciekawe, potrafi porozumiewać się telepatycznie ze swoim najlepszym przyjacielem, Chiaotzu.

 

Son Goku jest łatwo rozpoznawalny z serii anime Dragon Ball. Ma charakterystyczne, wystające włosy i uwielbia walczyć. Będzie jednak zbyt słodki w stosunku do swoich przeciwników, zwłaszcza podczas walki. To czyni go nietypowym jak na Saiyajina. Oprócz jego malowanek znajdziesz kilka innych fajnych postaci z serii. Te postacie są świetne dla dzieci w każdym wieku!

Vegeta – najbardziej charakterna postać z wszystkich Saiyan

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko lubi Dragon Ball Z, Vegetę czy innych bohaterów kreskówek, pokocha ilustracje z tymi postaciami. Są dostępne do pobrania za darmo i można je wydrukować, aby cała rodzina mogła się nimi cieszyć. Kolorowanie może pomóc dzieciom rozwinąć wiele umiejętności, takich jak koncentracja, zdolności motoryczne i rozpoznawanie kolorów. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest nowym fanem, czy starym wyjadaczem, możesz pobrać ilustrację Dragon Ball Z za darmo, która zapewni mu wiele godzin zabawy.