Strona główna » Blog » Toca Boca – Gry i aplikacje dla dzieci

Toca Boca – Gry i aplikacje dla dzieci

toca boca gry

Czym jest Toca Boca?

Szwedzkie studio rozwoju aplikacji Toca Boca tworzy gry i aplikacje dla dzieci. Strona internetowa mówi, że firma rozwija cyfrowe zabawki dla dzieci. Jest własnością Spin Master i ma siedzibę w Sztokholmie. Jeśli szukasz zabawnej gry dla swojego dziecka, aplikacje Toca Boca będą dla nich idealne. W ofercie można znaleźć gry i aplikacje dla dzieci oraz inne gadżety dla malucha lub przedszkolaka. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów gier Toca Boca. Dla mniejszych dzieci polecamy kolorowanki Toca Boca.

Toca Life: World

Toca Boca Life: World to gra, w której można tworzyć własne historie i światy. Gra posiada 8 różnych forskelligowych stedrów, które można odwiedzić. Każdy z tych światów może być zupełnie innym doświadczeniem, ale wszystkie są oparte w tym samym wszechświecie. Aby rozpocząć, musisz stworzyć postać. Następnie musisz wybrać strój dla swojej postaci. Gdy już wybierzesz wygląd, będziesz musiał zebrać wszystkie komponenty.

Gra przeznaczona jest dla młodszych dzieci. Fabuła kręci się wokół grupy czterech najlepszych przyjaciół, którzy mają za zadanie pokonać nudę. Serial jest animowany przez kanadyjskie Pipeline Studios, a w Stanach Zjednoczonych głos podkłada Studiopolis. W Wielkiej Brytanii serial został wyemitowany na kanale Pop. Oznacza to, że jest to świetna gra dla rodziców szukających uszczęśliwienia swoich dzieci. Jeśli szukasz wciągającego doświadczenia dla swoich dzieci, rozważ Toca Boca Life: World download.

Toca Life: World zawiera osiem lokacji. Te lokalizacje pomogą Twoim dzieciom rozwinąć wyobraźnię i kreatywność. Nauczą się również niezależności i przejmowania odpowiedzialności za swoje życie poprzez wyobrażanie sobie i odgrywanie ról. Toca Life: World posiada również tryb edytora. Aby to zrobić, kliknij na piłkę na górnym panelu. Gdy już to zrobisz, będziesz musiał przeglądać każdą zakładkę, aby znaleźć szczegóły dotyczące wnętrza każdego miejsca.

Toca Life: World łączy w sobie wiele z popularnych tytułów Toca Boca. Ta gra to doskonały sposób na wprowadzenie małych dzieci do wizji Toca Boca. Mogą one nawet grać w grę ze swoimi przyjaciółmi i tworzyć własne fantastyczne światy. A co najlepsze? Jest darmowa! Możesz pobrać ją za darmo, jeśli chcesz. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na przycisk „Play for Free” i zacząć!

Toca Life: World oferuje darmową zawartość, ale gra wymaga również wkładu rodziców. Chociaż nie jest to problem dla małych dzieci, rodzice powinni być świadomi systemu zakupów w aplikacji. Jeśli twoje dzieci potrafią czytać, mogą ominąć ograniczenia. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo gry dla swojego dziecka, dobrym pomysłem jest zmiana ustawień na urządzeniu dziecka. Jeśli masz starsze dzieci, najlepiej zachować Toca Life: World na uwadze.

Toca Life: World oferuje bezpieczną, zabawną i wciągającą grę dla małych dzieci. Posiada przyjazny dla dzieci system nagród i mnóstwo uroczych postaci do dostosowania. Gra ma fajny kreator postaci, a także dostępny do pobrania Kreator domu. Dzięki temu modowi możesz stworzyć idealny dom dla swoich postaci! Jeśli czujesz się nieco przytłoczony dostępnymi opcjami, rozważ pobranie Toca Boca Life: World już dziś.

Aplikacje Toca Life

Jeśli jesteś nowy w świecie gier i aplikacji Toca Boca Life, oto kilka porad i wskazówek, aby zacząć. Po pierwsze, zrozum, że te gry są organizacją non-profit. Jako takie, nie osiągają żadnych zysków. Możesz jednak pobrać świat Toca Boca Life za darmo i cieszyć się całą zabawą i rozrywką, która się z nim wiąże. W tym artykule przyjrzymy się niektórym głównym zaletom gier Toca Boca.

Aplikacje Toca Life są dostępne dla urządzeń z systemem Android i iOS. Te gry są zaprojektowane tak, aby naśladować prawdziwy świat i są bardziej grą niż grą wideo. Koncentrują się na make-believe i eksploracji, zamiast mieć konkretny cel końcowy. Toca Boca dostarczyła nawet kody do pobrania, dzięki czemu można uzyskać wszystkie aplikacje za jednym razem. Jednak może być konieczne uiszczenie niewielkiej opłaty, aby pobrać dodatkową zawartość.

Toca Life World zawiera 8 lokalizacji, w tym niesławne Toca City. Jest też darmowa mapa Twojego świata z zielonym przyciskiem sklepu w lewym górnym rogu. Podczas gdy jesteś na nim, upewnij się, aby sprawdzić inne aplikacje Toca Life. W ten sposób możesz dostosować postacie i lokalizacje do swoich preferencji. Kiedy skończysz, będziesz miał świat pełen zabawy dla całej rodziny.

Toca Life Stories

Nowa gra na Androida zdobywa popularność dzięki swoim uroczym postaciom – Toca Boca Life Stories. Ten komputerowy serial animowany jest tworzony przez Toca Boca i wydany 21 lutego 2020 roku. Jeśli szukasz, aby pobrać go za darmo, możesz go znaleźć tutaj. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć go dla Androida i innych platform. Seria life stories Toca Boca jest dostępna do pobrania za darmo. Otrzymał on wiele pozytywnych recenzji i duże podążanie wśród dzieci.

Program opowiada o czterech najlepszych przyjaciołach, którzy mieszkają na ulicy w Nowym Jorku. Leon, Nari, Zeke i Rita mieszkają na OK Street. Wszyscy są niedopasowani pod każdym względem, ale mają wspólny cel: misję pokonania nudy. Opowieści śledzą ich losy, gdy próbują pokonać różne życiowe wyzwania. Każdy odcinek rozpoczyna się od zwykłej sytuacji, takiej jak dołączenie nowego kolegi do klasy w szkole. Dziwaczne postacie sprawiają, że łatwo nawiązać kontakt z głównymi bohaterami.

Seria kreskówek była rozwijana od czasu uruchomienia Toca Boca w 2010 roku. Kreskówki te są obecnie dostępne za pośrednictwem aplikacji Toca Life World oraz na YouTube. Szef działu rozrywki Toca Boca, Max Heirbaut, powiedział, że przyszłe wydania będą obejmować kreskówki w innych platformach. Serial animowany będzie również dostępny w aplikacji Toca Life World. Podczas gdy serial jest darmowy do pobrania, będzie wymagał połączenia z Internetem, aby go oglądać.

Toca Life Stories to nowa seria stworzona przez firmę Toca. Każdy odcinek ma inną tematykę, ale podstawowe tematy są takie same: pokonanie nudy. Jest to zabawna seria, która skupia się na codziennych problemach, z którymi borykają się dzieci. Chociaż seria jest świetna dla dzieci w każdym wieku, może nie być odpowiednia dla młodszych widzów. Nadal warto oglądać dla samej wartości rozrywkowej. Jeśli szukasz nowego serialu rodzinnego, Toca Life Stories to świetny wybór.

Aplikacja jest darmowa dla urządzeń z systemem iOS i Android. Jeśli masz malucha lub przedszkolaka, który chce się nauczyć, jak zostać astronautą, powinieneś rozważyć pobranie tej aplikacji. Możesz dowiedzieć się wiele o misji astronauty i ludzkim ciele, czytając historie. Możesz nawet ćwiczyć te same umiejętności za pomocą aplikacji, aby ćwiczyć swoje nowo odkryte umiejętności. Możesz również wypróbować TOCA Life Stories za darmo, a to jest łatwe do pobrania i zainstalowania!

Innym wspaniałym aspektem Toca Life Stories jest to, że pozwala tworzyć własne postacie i dostosowywać ich wygląd. Co więcej, możesz nawet zaprojektować ich dom! W grze jest ponad 100 miejsc do odkrycia, z 500+ postaciami i zwierzakami. Są tam centra handlowe i lokale gastronomiczne, a także wiele innych. Możesz nawet stworzyć swój własny świat w aplikacji Toca life! To świetny sposób na spędzenie wysokiej jakości czasu ze swoim dzieckiem.

Krótkie pytania i odpowiedzi

Czy kupowanie w Toca Boca jest bezpieczne?

Tak. W Toca Boca gra ponad 25 milionów osób z całego świata i kupowanie dodatków jest bezpieczne.

Jak mieć Toca Boca za darmo na laptopie?

Aby pobrać i zainstalować BlueStacks na PC, najpierw skonfiguruj Google Play. Można to zrobić teraz lub później. Kliknij, aby wyszukać Toca Life World w Sklepie Play, a następnie przejrzyj informacje i kliknij Zainstaluj na tej stronie.

O co chodzi w grze TOCA World?

Toca Life to darmowa gra z otwartym światem, w której możesz tworzyć własne sceny i scenariusze. Tym, co różni się od innych gier, takich jak RPG czy FPS, jest to, że każdy umieszczany obiekt reaguje z innymi – zderzają się, chodzą wokół niego. Możesz odkrywać i bawić się różnymi postaciami, ale w Toca Life chcemy, aby dzieci najpierw odkryły swoją kreatywność.

Gdzie można zainstalować Toca Boca?

Toca Boca to grupa aplikacji zaprojektowanych specjalnie, aby angażować dzieci poprzez zabawę. Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji o jakości dźwięku, precyzyjnym dostrajaniu i wyjątkowej wrażliwości estetycznej. Toca Boca jest dostępna w Google Play.

Jaka jest najnowsza wersja TOCA World?

Najnowsza wersja Toca Life World to 1.50.

Co zrobić gdy aplikacja nie chce się włączyć?

Zwykle możesz wymusić zatrzymanie aplikacji. Będzie to zależeć od Twojego telefonu, ale ustawienia są zwykle w tej samej lokalizacji. Pamięć podręczna i dane aplikacji mogą być używane jak zwykle, aczkolwiek możesz usunąć te dane.