Strona główna » Blog » Plusy i minusy Rainbow High

Plusy i minusy Rainbow High

Rainbow High

Co to jest Rainbow High?

Franczyza lalek modowych znana jako Rainbow High została stworzona przez Michaela Scotta Andersona, pierwotnie znana jako Rainbow Surprise. Nowa marka lalek modowych została wydana przez amerykańską firmę zabawkarską MGA Entertainment w 2020 roku. Franczyza była spinoffem marki Poopsie Slime Surprise. Chociaż lalki modowe nie są realistyczne, fani mogą nadal cieszyć się kolorowymi postaciami. W tym artykule omówimy zalety i wady marki Rainbow High i odpowiemy na pytania, które mogą Cię nurtować.

Kolorowa szkoła

Dla dziewczyn szukających nowego stylu, nie szukaj dalej niż modne postacie Rainbow High! Oparty na popularnej linii lalek i akcesoriów, ten serial animowany śledzi życie siedmiu pierwszaków i ich przyjaciół. Dziewczyny noszą tęczowe włosy i zmagają się z różnymi dramatycznymi problemami. Rainbow High oferuje świeże spojrzenie na modę licealną i zachęca dzieci do interakcji z bohaterami. Z pewnością przypadnie do gustu młodym dziewczynom! Dodatkowo, z tej okazji powstały Rainbow High kolorowanki za darmo!

Program telewizyjny trafił na Netflix i YouTube i śledzi osiem kolorowych postaci. Każda postać reprezentuje inny kolor tęczy: niebieski, zielony, pomarańczowy, różowy i indygo. Ich zainteresowania i talenty są różnorodne i wyjątkowe, ponieważ każda postać specjalizuje się w innej dziedzinie artystycznej. Na przykład Poppy jest inżynierem muzycznym, Skylar projektantką mody, a Ruby artystką graficzną. Każda z postaci nosi unikalny styl i podąża za swoimi pasjami z zacięciem modowym.

Netflix ma zamiar uruchomić drugi sezon Rainbow High w połowie czerwca. Obecnie serial jest streamowany w USA i Kanadzie, ale wkrótce będzie dostępny na innych rynkach. Netflix planuje również wypuszczać sezon trzeci serialu na YouTube co drugi piątek. Nie jest zaskoczeniem, że fani Rainbow High i Shadow High będą chcieli kupić także lalki.

Serial Rainbow High

Serial Rainbow High kontynuuje historie Violet i Sunny, dwóch świeżo upieczonych uczennic, które mają nadzieję zadebiutować w stylu glam w pokazie mody studenckiej. Choć różnią się nieco od swoich odpowiedników z Rainbow High, obie mają podobne cele. Podczas gdy uczą się o sobie i próbują dowiedzieć się, co chcą robić w życiu, ich osobiste zmagania i triumfy często im w tym przeszkadzają. Mimo to, nigdy nie brakuje im zachęty.

Netflix ogłosił właśnie, że rozpocznie streaming pierwszego sezonu Rainbow High 24 lutego 2021 roku. Sezon 2 trafi na serwis streamingowy 17 czerwca 2022 roku. Pierwszy sezon serialu animowanego jest dostępny za darmo na Netflixie. Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji Netflix, możesz oglądać serial na Netflix Kids. Jest to doskonały serial dla małych dzieci w każdym wieku, więc upewnij się, że go sprawdzisz!

Serial Rainbow High okazał się hitem dla fanów popularnej franczyzy lalek. Ma 43 odcinki i zawiera postacie z franczyzy. Pierwszy oficjalny tease dla kreskówki został opublikowany na koncie Rainbow High Instagram. Konto odpowiedziało na pytania fanów i potwierdziło, że zwiastun zostanie wydany jeszcze tej jesieni. Później kanał Rainbow High na YouTube zmienił nazwę i dodał datę premiery zwiastuna. Zwiastun został wydany 2 października 2020 roku.

Pierwszy sezon serialu Rainbow High miał premierę 16 lipca 2021 roku i zakończył się 28 stycznia 2022 roku. W serialu pojawiła się również konkurencyjna szkoła, Shadow High. Pierwszy odcinek serialu, „When the G.L.A.M. Hits the Fan”, wprowadził dwie nowe postacie – Aidena, chłopaka goth, i Avery, cheerleaderkę. Oprócz nowych postaci, serial wprowadził również kilka znajomych twarzy z popularnego show, takich jak Paris Hilton.