Strona główna » Blog » My Little Pony – Zabawne fakty o Pinkie Pie

My Little Pony – Zabawne fakty o Pinkie Pie

my little pony

My Little Pony to popularna franczyza, która oczarowała zarówno młode dziewczyny, jak i dorosłych, odkąd po raz pierwszy pojawiła się na scenie w latach 80. Księżniczka Celestia wysyła Twilight Sparkle do Ponyville, aby spotkać się z przyjaciółmi i poznać wartość przyjaźni. Jej przyjaciółki, Rainbow Dash, Pinkie Pie i Twilight Sparkle, uosabiają ducha przyjaźni i harmonii. Serial charakteryzuje się również ekspresyjną animacją, która pomaga dzieciom identyfikować się z bohaterami.

Linia My Little Pony firmy Hasbro

Zabawki dla dziewczynek i chłopców są dziś dostępne nie tylko w sklepach; linia My Little Pony rozpoczęła się w 2000 roku. Hasbro odniosło sukces w przyciąganiu młodszej publiczności, a pierwsze dwie linie otrzymały drobne zmiany. Wraz z nowymi zabawkami pojawiła się nowa linia filmów animowanych direct-to-video. Następna generacja zabawek My Little Pony ma zadebiutować w 2020 roku.

Linia zabawek My Little Pony ma stronę internetową, która umożliwia kupującym zakup jej produktów. Strona jest dostępna w kilku językach, a użytkownicy mogą wybrać preferowany język w zależności od miejsca zamieszkania. Na stronie znajduje się wybór produktów skategoryzowanych według typów produktów, w tym zabawek pluszowych oraz art & crafts. Klienci mogą również kupować zabawki według grup wiekowych, co pozwala im znaleźć zabawkę odpowiednią dla ich dziecka.

Najnowsza generacja My Little Ponies nosi nazwę Generation 5. Film CGI zadebiutuje w 2021 roku, a następnie dwugodzinne specjały telewizyjne i serial animowany 2D. Film jest napisany przez Gillian M. Berrow, która stała także za udaną serią Friendship is Magic. Linia ma również obejmować serię krótkich filmów, które będą dostępne do oglądania online. Pomimo nowej linii filmów My Little Pony, pierwsze dwie generacje nadal były bardzo popularne wśród dzieci.

Rainbow Dash (Tęczowa Kreska)

Pegaz, Rainbow Dash, jest kolorowym członkiem franczyzy My Little Pony. Jest znana ze swoich sportowych umiejętności i dumy, a jej osobowość jest zarozumiała i chełpliwa. Jest również aktywnym i nieustraszonym kucykiem i jest jednym z najbardziej lojalnych obrońców we franczyzie. Podczas ery Generacji 3 My Little Pony, Rainbow Dash była głosowana przez Venus Terzo.

Drugi sezon My Little Pony wprowadza postać z żółwiem domowym o imieniu Tank. Tank został wybrany nad innymi potencjalnymi zwierzętami domowymi ze względu na jego lojalność wobec Dash. Ten kucyk ostatecznie uratował życie Dash po tym, jak została uwięziona pod głazem. W jednym z odcinków, Rainbow Dash przypadkowo dotknęła trującego kwiatu joke, odwracając jej skrzydła. Następnie Zecora zrobiła magiczny eliksir, który przywrócił ją do jej dawnej normalnej postaci. Pomaga również Ponyville, gdy Paraspryty najeżdżają miasto. Podczas walki z Pinkie Pie, Rainbow Dash leci tornadem, przecinając cymbały Parasprytów.

Kolejny sezon My Little Pony wprowadza Twilight Sparkle i Rainbow Dash, dwa najbardziej inteligentne jednorożce w Equestrii. Księżniczka wysyła Twilight do Ponyville, aby znaleźć przyjaciół, a ona spotyka Rainbow Dash, Pinkie Pie, Applejack, Rarity i Fluttershy. Po utworzeniu przyjaźni z tymi kucykami, Twilight dowiaduje się, że przyjaźń jest najpotężniejszą magią.

Pinkie jest źródłem dużej części humoru w serialu. Ona jest wyłącznym do kilku z show „wacky” gagi, w tym łamanie czwartej ściany i pojawiające się w nieoczekiwanych miejscach. Oprócz jej wyjątkowego poczucia humoru, ma również imponującą wiedzę naukową, co pozwala jej przewidzieć przyszłe wydarzenia. W Griffon the Brush Off, Pinkie opracowała maszynę latającą, aby nadążyć za Rainbow Dash.

Pinkie Pie

Fandomy mogą łączyć się ze względu na wspólną miłość do konkretnej postaci. Jednym z takich fandomów jest Hero.fandom, gdzie można znaleźć Pinkie Pie. Jednak istnieje wiele innych sposobów, aby stać się fanem Pinkie Pie! Oto kilka wskazówek, jak zostać fanem tego ukochanego kucyka! Przede wszystkim, upewnij się, że sprawdzisz tę stronę:

Jedną z najbardziej znanych postaci w serialu jest Pinkie Pie. Ma sprężystą, kręconą różową grzywę i ogon oraz „uroczy” znak Cutie w kształcie balonika. Mieszka w Sugarcube Corner, mieście, które przypomina domek z piernika. Ma też bezzębnego aligatora, którym dzieli się z Rainbow Dash, i jest świetną planistką imprez. Jest również znana jako Ponka Po w niektórych towarach. Sprawdź kolorowanki My Little Pony dla dzieci!

W serii, Pinkie Pie jest doskonałym party-thrower i ma wiele stron. Oprócz rzucania imprez urodzinowych dla innych, ona również rzuca przypadkowe imprezy. Ona również rzuca „zakończyć dzwonek szkolny” partii dla mieszkańców Castle Mane-ia. W Baby Cakes, Pinkie Pie próbuje udowodnić swoją odpowiedzialność przez babysitting Pound Cake i Pumpkincake, ale jej niezdolność do obsługi odpowiedzialności jest oczywiste.

Ona jest hiperaktywny kucyk ziemi, który kocha strony i numery muzyczne. Ona przeczy fizycznej rzeczywistości, kiedy się śmieje. Dołącza również do krucjaty antycukrowej prowadzonej przez Temperance Flowerdew. Zaprzyjaźnia się z różnymi postaciami w serialu. Jeśli spodoba Ci się serial, możesz go obejrzeć w telewizji! A jeśli szukasz świetnego tematu na imprezę, to jest to świetne miejsce, aby zacząć!

Twilight Sparkle

Księżniczka Twilight Sparkle (znana również jako Twilight) to fikcyjna postać we franczyzie My Little Pony. Pojawia się w czwartej odsłonie franczyzy, a także w sequelach. Głos Twilight Sparkle jest dostarczany przez Tara Strong i Rebecca Shoichet. Postać jest ulubieńcem fanów i pojawia się we wszystkich filmach. Oto kilka zabawnych faktów o Twilight Sparkle.

Twilight Sparkle po raz pierwszy mieszkała w Canterlocie, królewskim regionie Equestrii. Księżniczka Celestia powierzyła jej zadanie nauczenia się znaczenia przyjaźni. Później przeniosła się do Ponyville, aby studiować Elementy Harmonii. Kiedy po raz pierwszy przybywa do Ponyville, Pinkie Pie wydaje jej przyjęcie niespodziankę. Twilight szybko nawiązuje przyjaźnie, ale nie jest dobrym motylem społecznym.

Chociaż jednorożce zazwyczaj posiadają niewiele magii, Twilight Sparkle ma moc manipulowania zachowaniem innych zwierząt. Dodatkowo może je kontrolować za pomocą swoich mocy telekinezy. Twilight Sparkle posiada cutie mark podobny do tego, który posiada kucyk z G1, „Moon Dancer”. Postać ta w niektórych odcinkach używała również samopoziomowania. I jest aktywnym członkiem społeczności My Little Pony od ponad dekady.

Podczas gdy jest szefową Szkoły Przyjaźni, jest również lojalną przyjaciółką innych jednorożców. Uwielbia czytać i ma naturalne zdolności przywódcze. Jej upór i ciekawość pomagają jej w poszukiwaniach. W miarę jak zyskuje na magicznych mocach, stale poszerza swoją wiedzę. Mieszka w Ponyville ze swoim przyjacielem Spike’m. Ma swojego pupila – sowę o imieniu Owlowiscious.

Powrót magii

Return of Harmony to odcinek drugiego sezonu animowanego serialu telewizyjnego My Little Pony: Friendship Is Magic. Ten odcinek został wyreżyserowany przez Jaysona Thiessena i napisany przez M.A. Larsona. Został po raz pierwszy wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 17 września 2011 roku. Odcinek otrzymał 0,2 Nielsen household rating i został obejrzany przez ponad 339 000 widzów. Założeniem odcinka jest przywrócenie równowagi w Ponyville. Nowe przyjaźnie kucyków pomogą im to osiągnąć.

Pierwszy sezon My Little Pony miał dziewięć sezonów, a film animowany zarobił ponad 60 milionów dolarów na całym świecie. Chociaż program był skierowany do młodych dziewcząt, miał ogromny wpływ na kulturę. Stworzył nawet międzynarodową sieć konwentową. Jego fani stali się tak oddani serialowi, że mają obsesję na punkcie jego ciągłości. Program nie odszedł zbyt daleko od swojego głównego etosu, ale stał się bardziej złożony.

W ostatnim odcinku księżniczka Celestia organizuje ceremonię w Canterlocie, aby uhonorować kucyki za walkę z Discordem. Odcinek kończy się odsłonięciem witraża, który reprezentuje zwycięstwo. Ostatni odcinek z Lauren Faust jako producent wykonawczy również zawiera oryginalną piosenkę tematyczną. Jako ostatni hołd, odcinek kredytuje DHX Media jako „Studio B”.

Po wydarzeniach z The Return of Magic, Twilight znajduje swojego przyjaciela, Spike, w stanie zepsucia. Wypchała niezliczone listy do księżniczki Celestii, które są kopiami raportów o przyjaźni do niej. Czytanie ich pozwala Twilight przypomnieć sobie przyjaźnie, a ona używa zaklęcia pamięci, aby je zapamiętać. Następnie ujawnia, że jest zdeterminowana, aby przywrócić inne kucyki.