Strona główna » Blog » LOL Surprise! – Seria i kolekcje

LOL Surprise! – Seria i kolekcje

laleczki lol

Czy chcesz kupić swojemu dziecku lalkę z serii LOL Surprise! Jeśli tak, to masz szczęście. Ten artykuł będzie obejmować serię, ceny i kolekcje tej popularnej zabawki. Wtedy będziesz wiedział dokładnie, co dla nich kupić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! I nie zapomnij sprawdzić naszego przewodnika do zbierania kolekcjonerów, zbyt! Wtedy będziesz w stanie uzyskać najlepszą możliwą ofertę na swoją lalkę!

L.O.L. to niespodzianka!

LOL Surprise! Lalki to inspirowane modą millenialsów lalki z wieloma akcesoriami, ubraniami i niespodziankami indywidualnie zapakowanymi w ciało. Te szalenie popularne zabawki zostały wprowadzone na rynek pod koniec ubiegłego roku przez MGA Entertainment i od tamtej pory są hitem. Sprawdź wideo poniżej, aby zobaczyć, jak lalki zrobić cięcie. Ma poczucie gry, którą można oczekiwać od popularnej franczyzy. Jest coś dla każdego dziecka w rodzinie, aby cieszyć się z LOL Surprise!

Nie każde dziecko chce oglądać na YouTube filmy typu unboxing. Ale fenomen wyrwania jednej z tych zabawek sprawia, że dla wielu dzieci staje się ona natychmiastowym hitem. Córka Suzanne Barnecut, lat sześć, nie może oglądać YouTube, ale kilka miesięcy temu zaczęła prosić o zabawki L.O.L. Surprise! Więc kiedy zobaczyła filmik z rozpakowywaniem lalki L.O.L. Surprise!, postanowiła dać jej ją jako prezent świąteczny. Była tak podekscytowana swoją nową zabawką, że zrobiła sobie z nią selfie.

Do tej pory sprzedano ponad trzy miliony lalek L.O.L. Surprise!, a w ciągu najbliższej dekady spodziewane są kolejne. Firma rozszerzyła markę poza zabawki, wprowadzając nowe produkty, które ułatwią fanom ich utrzymanie. Marka może się teraz pochwalić ubraniami, butami i grami planszowymi. I jak zauważa Larian, w przyszłości marka L.O.L. będzie się tylko rozwijać i poszerzać.

Lalki LOL najpierw nazywały się LOL Little Outrageous Littles, ale później zostały przemianowane na LOL Surprise. Szukaj etykiety „Lil Outrageous Littles” na opakowaniu lalek. Następnie wyjmij je, aby odkryć sekretną wiadomość lub kolekcjonerską naklejkę! Wtedy zostaniesz nagrodzony nową i wyjątkową zabawką. To właśnie jest LOL niespodzianka!!! dla Twojego dziecka!

Seria

Seria LOL Surprise stała się jedną z najbardziej popularnych zabawek dla dzieci na całym świecie, a teraz możesz mieć swoich własnych bohaterów w domu. Każda z zabawek ma w środku inną niespodziankę. Każda piłka ma brokatowe detale, sportowe akcesoria i wodną niespodziankę, która zachwyci Twoje dziecko. Dostępne są nawet kolekcjonerskie karty handlowe. Do zabawek dołączone są instrukcje i zdjęcia, więc możesz nawet otrzymać przewodnik, jak najlepiej wykorzystać swoją niespodziankę.

Pierwsza seria lalek L.O.L. Surprise miała smak truskawkowy. Diva, z bujnymi białymi włosami i paskiem w talii, miała kostium kąpielowy z nadrukiem leoparda i zapach truskawek. Lalki przychodziły w plastikowych kulach, każda owinięta w kilka warstw opakowania. Po pociągnięciu za wstążkę można następnie otworzyć L.O.L. Surprise. Będziesz miała zupełnie nową lalkę do zabawy!

Lalki dostępne są w różnych rozmiarach, w tym w wersji dla maluchów. Lalki Mini LOL Surprise są niemal dokładnymi replikami oryginalnych lalek modowych i są wyposażone w zadziorny wygląd i charakterystyczne akcesorium. Można je również łączyć w zestawy do zabawy w wielu pokojach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz BFF, Tot czy siostrę LiL, na pewno będziesz mieć wiele godzin zabawy z lalkami i ich przyjaciółmi.

LOL Surprise lalki są idealne dla młodych dziewcząt i chłopców. Istnieją setki stylów do wyboru, a nawet można kupić LOL Pet jako towarzysza. Lalki są kompatybilne z innymi elementami kolekcji, takimi jak meble i akcesoria. Najlepszą częścią tych lalek jest to, że pochodzą one z tonami niespodzianek. Niektóre z nich zmieniają kolor pod wpływem czarnego światła, a inne nawet zmieniają kolor po umieszczeniu w wodzie. Target ma wiele z tych uroczych produktów na sprzedaż.

Ci, którzy szukają niektórych zabawek L.O.L. Surprise będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że w drugiej serii gry pojawi się kilka nowych przedmiotów. Królowa Cukru, na przykład, to lalka oparta na słynnej postaci Sugarplum Fairy z baletu Dziadek do orzechów. Nosi ona brokatowe tutu i ma dwa zwierzaki – psa i kota. Lalki te mogą być również kolekcjonowane przez ich właścicieli i są dostępne do kupienia w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Poza tradycyjnymi kolekcjami, marka L.O.L. Surprise! wejdzie na rynek cyfrowych kolekcjonerów, wydając w najbliższej przyszłości trzy serie limitowanych wirtualnych kolekcjonerów. Będzie to pierwszy produkt stworzony na platformie VeVe dla młodszego rynku, która jest wiodącą platformą kolekcjonerską. Użytkownicy będą mogli wchodzić w interakcje z cyfrowymi kolekcjami, tworząc wirtualne salony i kuratorując kolekcje ze swoimi znajomymi.

Jednym z najpopularniejszych sposobów kolekcjonowania lalek L.O.L. są filmiki typu unboxing. Popularny filmik z unboxingiem został obejrzany 7,1 miliona razy od września. Lessner postanowiła obejrzeć filmik z unboxingu lalek L.O.L. Big Surprise, aby dowiedzieć się więcej informacji o zabawce. Na szczęście udało jej się znaleźć kilka wskazówek i była zachwycona, gdy w końcu ją otrzymała. Zapraszamy do odwiedzin kolorowanek LOL Surprise.