Strona główna » Blog » Jett i Super Wings kto to? Poznaj postacie!

Jett i Super Wings kto to? Poznaj postacie!

super wings

Supermocny Jett został wysłany na misję dostarczenia paczek do dzieci na całym świecie. Po drodze Jett łączy się z Super Wings, grupą samolotów-robotów. Super Wings to doskonały zespół, ponieważ składa się z koptera ratunkowego Dizy i dyrektora misji Jimbo. Jett, były pilot myśliwca, jest mistrzem nawigacji, a on i jego załoga odwiedzić ponad pięćdziesiąt dwa miasta w czterdziestu pięciu krajach.

Jimbo

Jimbo to człowiek w świecie Super Wings, który kontroluje ruch lotniczy i uczy Super wings podstaw. Super Skrzydła lubią pracować z Jimbo i uczyć się nowych pojęć. Jednak czasami super inteligentny Jett dostaje po głowie i musi poprosić o pomoc. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi helikopter ratunkowy Dizzy. Jest on zawsze gotowy do pomocy Jettowi.

Mira

Mira to żeński zielony odrzutowiec, który uwielbia wodę. Ma dwa reflektory na górnej części i czterołopatowe śmigło silnikowe. Mira jest jedynym członkiem zespołu Super Wings, który może oddychać pod wodą bez użycia sprzętu do nurkowania. Podczas gdy nie jest ona regularnym członkiem zespołu w Sezonie 3 i Sezonie 5, Mira może powrócić w Sezonie 6.

Seria oparta jest na popularnej kreskówce „Battleship Tycoon”, japońskiej kreskówce dla dzieci. Imię Miry było pierwotnie Aimee, ale autorzy kreskówki zmienili imię, aby odzwierciedlić jej prawdziwe imię. W oryginalnej serii pojawiło się kilka postaci, które miały podobne imię. Jest siostrą narratorki, Miry, i aktorki głosowej Kiriny Koh. Fajne są też kolorowanki Super Wings!

Bello

Jako członek drużyny Super Wings, Bello może zmienić się w robota i toczyć się po ziemi na prawdziwych, działających kołach. Dzieci w wieku od trzech lat pokochają pełne akcji transformacje i będą mogły odtworzyć swoje ulubione misje z serialu dla przedszkolaków. Połącz ponownie stado gnu w Kenii lub stwórz zupełnie nową przygodę ratunkową z Bello. Ta zabawka zachwyci najmłodszych fanów Super Wings.

Jerome

Jeśli Twój przedszkolak uwielbia program telewizyjny Super Wings, to pokocha ten nowy zabawkowy samolot o nazwie Jerome z Super Wings! Ten zabawkowy samolot w skali 5 cali przekształca się z robota w samolot w 10 prostych krokach! Idealny dla małych rąk, ta zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku trzech lat i starszych. Z niesamowicie szczegółową transformacją, Jerome zachwyci Twoje dziecko, jednocześnie ucząc je o geografii.

Zespół Jerome

Super Wings to program dla przedszkoli, w którym dzieci mogą oglądać swoich ulubionych superbohaterów w akcji. Jednym z takich superbohaterów jest Team Jerome. Jerome jest chłopcem akrobatą i jest dobry w lataniu, tańcu i akrobacjach. Lubi światło reflektorów i lubi rzucać wyzwania rywalowi Jettowi, zabawkowemu samolotowi. W zaledwie 10 prostych krokach Jerome przekształca się w bota. Inne postacie w serialu to Dizzy, Jett, Paul i agent Chace.

Narae

Postacie w domowej grze wideo Super Wings mają różne specjalizacje. Na przykład, Team Jerome składa się z dwóch sióstr, które pomagają rozwiązać problemy z kontrolą tłumu i zagubionymi obiektami. Tymczasem Team Narae to zespół, który skupia się na ratowaniu zagubionych i znalezionych. Ponadto każda postać ma inne umiejętności i zdolności. Aby zagrać w grę, musisz wybrać swoją ulubioną postać z zespołu i ukończyć misje z nimi.

Lime

Jasnoniebieskie Super Wings są nazywane „Super Pets”, ponieważ są w stanie przekształcać się we wszelkiego rodzaju przedmioty. Ci mali towarzysze są uroczy i zabawni, a w serii Super Wings jest obecnie siedem różnych typów Super Pets. Oprócz Bello, w serii występuje również zielono-biały Super Wings o imieniu „Mira”, który jest podwodnym samolotem z możliwością nurkowania głęboko i radzenia sobie z różnymi stworzeniami zamieszkującymi morze. Symbolem Miry jest czterołopatowe śmigło łodzi.