Strona główna » Blog » Jak zapoznać się z Pusheenem?

Jak zapoznać się z Pusheenem?

Kim jest Pusheen?

Jeśli jesteś fanem webkomiksu Everyday Cute, to prawdopodobnie słyszałeś o Pusheen. Ale jak się z nim zapoznałeś? Być może spotkałeś kota w domu Claire Belton jako dziecko lub przeczytałeś o jego przygodach na blogu tumblr. Teraz możesz zapoznać się z tym dziwacznym kotem i jego przygodami na tumblr. Na szczęście ta historia stała się kultowym klasykiem, a ty możesz przeczytać wszystko o podróży bohatera.

Książka z pocztówkami

Fani kota z kreskówki Pusheen będą zachwyceni kontynuacją mini zestawu, którym cieszą się od miesięcy, czyli książką Pusheen Postcard. Ta urocza kolekcja pocztówek zawiera ilustrację na froncie i puste linijki na odwrocie. Zachwyci ogromną bazę fanów kreskówkowego kota w internecie. A ponieważ jest zilustrowana przez samego Pusheena, na pewno będzie hitem zarówno dla młodych, jak i starszych.

Książka Pusheen Postcard zawiera ponad 50 podpowiedzi, dzięki czemu jest idealna dla dzieci do ćwiczenia umiejętności pisania. Zawiera również naklejki ułatwiające dekorowanie. Pusheen to pyzaty kotek, który ma miliony fanów w sieci i poza nią. Ta kolekcja zawiera dziesiątki magnesów z Pusheenem i jego siostrą Stormy. Wszystkie elementy mają szczegółowe ilustracje, a magnesy są również dołączone do książki. Dodatkowo, rozrywkę na długie wieczory zapewnią nam kolorowanki Pusheen do wydruku.

Zestaw dla kota

The Pusheen Box to kwartalne pudełko subskrypcyjne wypełnione różnymi produktami dla Twojego ulubionego kota. W każdym pudełku znajdują się ekskluzywne przedmioty Pusheen, takie jak zabawki, przysmaki i akcesoria. Dodatkowo, co miesiąc otrzymasz specjalne prezenty dla swojego kota! W każdym pudełku znajduje się od sześciu do ośmiu przedmiotów z edycji specjalnej, w zależności od sezonowego tematu pudełka. W tym miesiącu tematem jest „Dzień Śniegu”, więc Twój kot będzie szczęśliwy, widząc wszystkie nowe zimowe przedmioty.

Na rynku rosyjskim można kupić Pusheen Cat w następujących sklepach. Lowpi wymienia najnowsze ceny i oferty na zestaw kot Pusheen w każdym z tych sklepów i pokazuje aktualną cenę. Należy pamiętać, że Lowpi może otrzymać niewielką prowizję od każdego zakupu dokonanego za pośrednictwem ich strony. Jeśli zdecydujesz się kupić jeden z tych produktów, pamiętaj, aby rozejrzeć się i użyć kodów promocyjnych przed zakupem. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na artykułach dla kota Pusheen, korzystając z kuponów i kodów promocyjnych dostępnych na stronie Lowpi.

Plakaty I Am Pusheen

Plakaty I Am Pusheen to świetny sposób na uczczenie sympatycznie pulchnego kociego fandomu. Popularny kot podbił serca i połaskotał zabawne kości milionów. Oprócz dziesiątek plakatów dostępnych w różnych rozmiarach, można znaleźć magnesy i naklejki Pusheen, a także książki i zestaw magnetyczny. I Am Pusheen ma ponad 10 milionów zwolenników na mediach społecznościowych. Dlaczego więc nie sprawić sobie jednego z tych wyjątkowych dzieł sztuki, aby pokazać swoją miłość do kota?

Plakaty I Am Pusheen są idealne do oprawienia w ramkę lub do przyklejenia na taśmę washi-taping i zawierają różne powiedzenia inspirowane Pusheenem. „Przewodnik po byciu leniwym” i „zrozumienie emocji” to dwa popularne elementy znajdujące się na plakatach. Inne przedmioty inspirowane Pusheenem to plakaty dotyczące ciasteczek i miejsc, do których należą koty. Kolekcja plakatów I Am Pusheen z pewnością zachwyci każdego miłośnika kotów.