Strona główna » Blog » Gry o jedzeniu dla dzieci

Gry o jedzeniu dla dzieci

jedzenie

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko uwielbia pizzę, czy Pac-Mana, jest dla niej gra o jedzeniu. Możesz znaleźć szeroką gamę gier o jedzeniu, od Egg Go do Burger Time do Hello Kitty Lunchbox – Food Maker. Jednak wybierając grę w jedzenie dla swojego dziecka, upewnij się, że nie ma ono żadnych alergii i że jesteś przygotowany na sprzątanie po grze. Gry w jedzenie są zabawą dla dzieci w każdym wieku, ale upewnij się, że masz wyznaczony czas na sprzątanie!

Jajko do gry

Łatwo jest uczyć dzieci o jedzeniu i odżywianiu, jednocześnie ciesząc się zabawą. Egg Go jest świetnym przykładem gry w jedzenie dla dzieci, ponieważ wymaga od graczy sortowania jaj. Jest prosta, ale ma piękną grafikę. Egg Go jest zalecana dla dzieci w wieku od 1 do 2 lat. Inne gry o jedzeniu to Pac-Chef, która została zainspirowana przez Pac-Mana. W tej grze gracze muszą zbierać składniki, które działają jak granulki mocy w oryginalnej grze.

Gra jest rozgrywana z dwoma zespołami, z których każdy ma jajko. Pierwszy gracz w drużynie A przenosi jajko z punktu A do punktu B, podczas gdy drugi gracz zabiera jajko z powrotem. Aby gra była bardziej wymagająca, gracze mogą dodać do jajek pisklęta marshmallow, aby je przykleić. Pierwsze jajko, które przekroczy linię mety, wygrywa grę. W Egg Go można grać przez cały rok lub w sezonie na jajka. Koniecznie sprawdź kolorowanki jedzenie na naszej stronie.

Pac-Man

Jeśli masz małe dzieci, być może szukasz gier spożywczych dla dzieci Pac-Man. Zjadające ośmiornice duchy są klasyczną grą z dzieciństwa i istnieje wiele sposobów na odtworzenie tej gry przy użyciu żywności. Te gry obejmują:

Oryginalna gra wideo Pac-Man została wydana w 1982 roku pod angielską nazwą „Puckman”. Japońska katakana postaci jest bliższa „Pack Man”. Możliwe, że tytuł był błędnym tłumaczeniem „Puck” w USA. Twórcy gry, Bally Midway, chcieli nowego tytułu, ponieważ obawiali się, że nazwa „Puck” może zostać zdewastowana. Wysłali więc do Namco listę dziesięciu nazw. Namco był pierwszym, który zażądał nazwy „Puck” jako tytuł, a oni powrócili do „Puckman” dla wszystkich sequeli i ponownych wydań.

Inna gra żywnościowa dla dzieci, która zawiera kreskówkową postać Pac-Mana to Scooby-Doo Good Food Frenzy. Ta gra pozwala dzieciom grać jako Scooby-Doo jako szef kuchni i zbierać warzywa dla reszty sąsiedztwa. Gra posiada kilka poziomów, w których gracz musi zbierać składniki, które są podobne do granulek mocy z oryginalnej gry Pac-Man. Gra jest darmowa i dostępna jako aplikacja internetowa. Aby zagrać, naciśnij fioletowy przycisk play, aby zobaczyć menu.

Burger Time

W grach dla dzieci o jedzeniu Burger Time gracze muszą robić burgery i składać je zgodnie z zamówieniem klienta. Możesz umieszczać składniki tylko w odpowiedniej kolejności i wyrzucać je, jeśli są umieszczone źle. Międzyplatformowy, przyjazny dla urządzeń mobilnych HTML gry sprawia, że jest ona kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi. Gracze muszą wykorzystać trzy życia w każdym kwartale, aby przetrwać grę. Burger Time to jedna z najlepiej sprzedających się gier o jedzeniu.

Gra była pierwotnie znana jako Hamburger w Japonii. W grze gracze wcielają się w rolę wysoko postawionego szefa kuchni fast-foodu o imieniu Peter Pepper. Jednak staje on w obliczu dziwnego problemu: papryki! Aby rozwiązać ten problem, gracz musi zebrać papryki z piwnicy papryki i zrobić burgery. Części jedzenia spadną na dolny poziom, gdzie będą gotowe do umieszczenia.

Było kilka sequeli BurgerTime, w tym wersja tylko na konsolę o nazwie Diner. W latach 80. gra była na tyle popularna, że została wydana na Intellivision. W 1990 roku firma INTV Corp. wydała Super BurgerTime, grę zręcznościową, która kontynuowała koncepcję BurgerTime. Ta wersja zawiera bardziej wyrafinowaną kuchnię Petera Peppera i wiele nowych broni. Gra jest nadal klasykiem wśród gier o jedzeniu dla dzieci.

Lunchbox Hello Kitty – Food Maker

Dla najmłodszych członków rodziny, urocza i swobodna gra jak Hello Kitty Lunchbox – Food Maker jest idealnym sposobem na zapewnienie im rozrywki podczas gry. Gra oferuje wiele pysznych przepisów śniadaniowych, które Twoje dziecko może dostosować poprzez dodanie składników. Będą mieć blast grając w tę grę, która jest dostępna zarówno dla urządzeń iOS i Android. Aby zacząć, pobierz grę za darmo w Apple App Store lub Google Play Store.

Oprócz gotowania, dzieci mogą również korzystać z wielu dekoracji i składników w tej grze. Kilka urządzeń, dekoracji i aktywności o tematyce Hello Kitty pozwoli im stworzyć idealny lunch każdego dnia. Zabawnie jest obserwować proces przygotowywania lunchu, a w miarę postępów będą nagradzane super słodkimi nagrodami. Poczują się jak w szkolnej kafeterii i z przyjemnością spędzą czas w świecie Hello Kitty!

Lunchbox Hello Kitty – Food Maker to świetny sposób na zapewnienie dziecku rozrywki na długie godziny! Jednak możesz mieć pewne problemy z produktem, jeśli zdecydujesz się na jego zakup. Deweloper tej aplikacji zaleca zainstalowanie Bluestacks, aby zainstalować grę na swoim urządzeniu z systemem Android. Następnie możesz pobrać Hello Kitty Lunchbox – Food Maker dla dzieci na swój komputer.

Smart Baby Shapes FOOD

Jeśli szukasz zabawnej i edukacyjnej gry dla swojego malucha, nie szukaj dalej niż Smart Baby Shapes Food. Ta nowa aplikacja jest zaprojektowana, aby pomóc dziecku nauczyć się rozpoznawać różne pokarmy. Ten app zawiera few łamigłówki dla twój berbeć bawić się i pomaga rozwijać ich drobnych motorowych umiejętności i logikę. Gra zawiera zarówno statyczne i ruchome obiekty, które z pewnością zaangażują Twoje dziecko i pomogą mu rozwinąć drobne umiejętności motoryczne i koordynację. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Android i jest przeznaczona dla dzieci w wieku dwóch lat i starszych.

Możesz pobrać tę aplikację z Google Play lub App Store i użyć jej do pobrania wszystkich 435+ piosenek dla swojego dziecka. Te piosenki wahają się od alfabetu, fonetyki i piosenek ortograficznych do kołysanek i owoców. Możesz pobrać tę aplikację za darmo na swoje urządzenie mobilne. Jest łatwy w użyciu i wyśle przetworzone dane do oficjalnych serwerów gry. Możesz pobrać aplikację za darmo i rozpocząć edukację swojego dziecka z grami dla dzieci, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Kuchnia babci

Jeśli szukasz gier spożywczych dla dzieci, nie szukaj dalej niż nowa książka Judy Jackson, Lookit Cookit: Kitchen Games for Curious Kids. W niej zachęca dzieci do zabawy z jedzeniem i podawania niebieskiej wody i bezów do góry nogami. Książka ta zawiera również sekcję z przepisami, w której dzieci mogą przygotować trzydaniowy posiłek, a także herbatę z cytryny i imbiru.

Inną darmową grą online dla dzieci jest Grandma’s Kitchen, ekscytująca gra w gotowanie dla dzieci. Ta gra w gotowanie dla dzieci uczy dzieci o różnych rodzajach żywności, które babcia może przygotować. Gracze muszą podążać za wskazówkami babci, aby ukończyć każdy poziom. Podczas gotowania muszą przestrzegać instrukcji i mierzyć składniki, aby stworzyć jedzenie w najlepszy sposób. Ta gra jest dostępna zarówno na PC jak i Mac.

Innym powodem gotowania z babcią jest to, że promuje rozwój ważnych wartości kulturowych i tożsamości dla dzieci. Gotowanie z babcią może pomóc zarówno babciom, jak i wnukom zrelaksować się i odwrócić uwagę od trudnych zachowań. Ponadto dzieci zdobywają cenne umiejętności w zakresie drobnej motoryki. Poprzez ugniatanie i mieszanie, dzieci rozwijają siłę, równowagę i koordynację. Ponadto dzieci mogą ćwiczyć umiejętności krojenia i plasterkowania za pomocą tępych przyborów kuchennych, a nawet mogą obserwować, jak ich dzieła zamieniają się w pyszne ciasta.

Cake Doodle

Jeśli Twoje dzieci uwielbiają piec, pokochają zabawne gry o jedzeniu, które pozwalają im skrócić zadania związane z pieczeniem i dekorowaniem. Dzięki Cake Doodle Twoje dzieci mogą stworzyć idealne ciasto w kilka sekund bez bałaganu i kalorii! Gracze mogą wybierać spośród ośmiu przepisów na ciasta i dwunastu różnych stylów. Mogą również dostosować lukier i polewy do swoich potrzeb, korzystając z 49 różnych kolorów. Czas pieczenia ciasta jest stosunkowo krótki, co oznacza, że gracze mogą bawić się godzinami, a na koniec mogą cieszyć się pysznym smakołykiem!

Aby zrobić zabawne zajęcia z kolorowania, wystarczy pobrać i wydrukować arkusz Cake Doodle. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do podobnych zasobów w sieci Twinkl, możesz zapisać się do ich serwisu. W ten sposób możesz pobrać i wydrukować dowolne zasoby na przyjęcie urodzinowe swojego dziecka. Możesz również zapisać się na nieograniczony dostęp do innych podobnych zasobów poprzez swoje konto. Gdy masz już swoje konto, możesz pobrać tyle gier Cake Doodle, ile chcesz!