Strona główna » Blog » Gry dla dzieci o koniach

Gry dla dzieci o koniach

konik

Jeśli Twoje dziecko jest szalone na punkcie koni, gry o koniach są idealnym sposobem na wypełnienie dnia zabawą i spokojem. Wybierz spośród wielu gier, które są świetne dla całej rodziny, aby grać razem lub dla dzieci, aby grać samemu. Istnieje wiele gier konia dostępne, które będą wielkie prezenty świąteczne dla Twojego kucyka-mad dziecko. Spróbuj klasycznej gry karcianej, Horse Trading Card Game. Twoje dziecko pokocha jeździecki twist do tej klasycznej gry!

My Horse

Granie w gry My Horse dla dzieci może być zarówno zabawą, jak i doświadczeniem edukacyjnym dla małych dzieci. Gra pozwala graczom pielęgnować, jeździć i konkurować z innymi użytkownikami. Posiada pamiętnik dla dziecka, aby zapisać swoje codzienne działania. Inne opcje obejmują udział w konkursach piękności i rywalizację z innymi dziećmi. Gra jest dostępna zarówno dla urządzeń Apple jak i Android. Rozpoczęcie pracy jest proste; możesz zacząć od prostej wersji, a następnie przejść do bardziej skomplikowanych gier.

Red Light, Green Light: Jeźdźcy muszą wjechać swoim kucykiem w „zielone światło”, aby wygrać. Po każdej rundzie skoki stają się wyższe. Dzieciom spodoba się jazda na swoich koniach do następnego poziomu. Aby uzyskać więcej wyzwań, dodaj do gry dodatkowe kolory lub zmień znaczenie każdego koloru. Jeśli gra staje się zbyt wymagająca, podziel je na grupy. Alternatywnie, można również zagrać w grę, w której trzeba obrócić każdego kucyka w pełnym kole bez schodzenia z boków.

My Riding Horse: Ta gra pozwala dzieciom trenować i rywalizować z prawdziwymi końmi w zawodach. Dzieci będą miały okazję rywalizować z innymi ludźmi i pobić swoje własne rekordy. Gra uczy dzieci o prawidłowej opiece nad koniem i treningu, budując jednocześnie zaufanie do zwierzęcia. Istnieje również wiele wersji gry na urządzenia mobilne. My Horse 3D można znaleźć również na urządzeniach Apple i Android. Mój koń do jazdy konnej: Gry w ujeżdżanie

Club Pony Pals

Oficjalna gra Club Pony Pals pozwala dzieciom adoptować i opiekować się wirtualnym kucykiem. Gra zawiera cały szereg interaktywnych funkcji, w tym czyszczenie kopyt, karmienie i wiele innych. Gra jest darmowa i nie wymaga pobierania. Oznacza to, że nawet osoby bez dostępu do Internetu mogą uczestniczyć w tej zabawnej grze bezpośrednio na swoim komputerze. Dzieci mogą także użyć swojej wyobraźni, aby stworzyć nowe stroje dla swoich kucyków i załatwić sprawy dla swoich przyjaciół.

W grze Club Pony Pals gracze mogą wybrać kucyka, wypielęgnować go i dodać sprzęt. Gracze mogą również nakarmić kucyka w automacie. Mogą również uczestniczyć w zadaniach, aby podróżować po mieście i spotkać inne postacie. Rodzice powinni być świadomi możliwych zagrożeń i niebezpieczeństw, zanim pozwolą swoim dzieciom grać w tę grę. Club Pony Pals przestrzega również ustawy o ochronie prywatności dzieci w Internecie.

Pierwszą rzeczą do zapamiętania podczas gry w konia jest to, że istnieje wiele różnych typów. Choć sama gra jest prosta, jej wciągająca natura sprawia, że jest idealna dla dzieci. Istnieje również szereg gier konnych premium, które pozwolą graczom odblokować dodatkową zawartość. Jednak wiele osób nie będzie płacić za te funkcje premium. Dla tych, którzy nie są zainteresowani płaceniem za miesięczne subskrypcje, Club Pony Pals jest doskonałą opcją. Z tej gry mamy również konie kolorowanki do druku!

Horse Isle

Zabawa w grę konną nie kończy się po ukończeniu poziomu. Po oswojeniu konia, możesz rywalizować z innymi graczami, zarabiać pieniądze i grać w zabawne gry. Gra jest przyjemna dla graczy w każdym wieku, ale małe dzieci mogą uznać ją za wyzwanie. Gra podzielona jest na dwie części – pierwsza z nich dotyczy opieki nad koniem, natomiast druga to zarządzanie ośrodkiem jeździeckim.

Pierwsza odsłona, Horse Isle: The Secret Land of Horses, została wydana w 2006 roku i przeznaczona dla młodszych dziewczynek. Zawierała łapanie dzikich koni i questy, a także funkcję czatu. Gra pozwalała również subskrybentom zbudować ranczo i napoić wszystkie konie naraz. Jest to darmowa gra, ale istnieją poziomy subskrypcji premium, które dodają dodatkowe funkcje. Jeśli masz dobre połączenie z Internetem, możesz grać w grę na swoim komputerze.

Horse Isle ma wiele aspektów zabawy dla młodych graczy. Grafika jest doskonała, a grafika koni jest oszałamiająca. Możesz odkrywać cały świat wysp i ścigać się z końmi przeciwko innym graczom, jednocześnie angażując się w mini-gry. Oprócz głównej gry, możesz nawet rozmawiać z innymi graczami i wykonywać specjalne zadania. Gra jest pozbawiona przemocy i posiada społeczność graczy. Istnieje nawet kilka trybów, w których możesz grać ze swoim koniem.

Gra Gymkhana

Istnieje wiele zabawnych gier konnych, w które można grać w gymkhanie, która jest rodzajem konkurencji, w której jeździec i koń ścigają się ze sobą. Często te gry są rozgrywane na dużej arenie, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno konia, jak i jeźdźca. Koń i jeździec muszą być zaznajomieni ze sprzętem, który jest używany podczas zawodów, aby było to bezpieczne dla wszystkich.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które ma pasję do koni i jazdy, możesz rozważyć zabranie ich na playdate gymkhana. Podczas gdy gry mogą być wyzwaniem dla Twojego dziecka, może to być satysfakcjonujące i zabawne dla was obu! Upewnij się, że przyniósł swoje dziecko konia wraz z playdate tak, że mogą cieszyć się doświadczeniem. Istotne jest również, aby podjąć właściwą opiekę nad koniem, tak aby podróż była bezstresowa.

Jedna zabawa konna gry dla dzieci jest wyścig beczki. W tej konkurencji, koń musi utkać sobie drogę przez trzy beczki w wzór koniczyny. W niektórych grach, można użyć stożków zamiast beczek, podczas gdy inne mogą wymagać jednej beczki. Do wyścigu beczek można również użyć stożków i słupków, aby stworzyć kształt dziurki od klucza. Niezależnie od rodzaju konia, który wybierzesz, twoje dziecko z pewnością będzie cieszyć się grami.

Wyścig sztafetowy

Sztafetowe gry konne dla dzieci mogą być bardzo zabawne i mogą być nawet używane jako aktywność na imprezach! Gra może być odtwarzana jako sztafeta przy użyciu jednego konia do przewozu osoby, lub może to być tak proste, jak posiadanie dwóch zespołów dzieci skakać do tyłu. Tak czy inaczej, gra może być naturalnym lodołamaczem dla partii dziecka. Oto kilka zabawnych gier, w które możesz zagrać ze swoimi maluchami.

Do tej gry potrzebujesz dwóch drużyn składających się z dwóch dzieci. Każda drużyna ma dwóch graczy i każdy gracz musi związać nogę swojego partnera. Pierwsza para, która przekroczy linię mety, wygrywa. Dzieci mogą zacząć od biegania krótszych dystansów lub dłuższych, w zależności od ich wieku. Wyścig rozpoczyna się od wybrania jednego partnera, który będzie trzymał nogi drugiego. Gdy dotrą do punktu zwrotnego, partnerzy zamieniają się pozycjami i kolejna osoba przekracza linię mety jako pierwsza.

Jednym ze świetnych pomysłów na Sztafetowy Wyścig dla dzieci jest przebranie się w kostiumy na imprezę. Na imprezę superbohaterów można użyć masek i peleryn, aby uzupełnić wygląd. Impreza herbaciana może używać fantazyjnych sukienek i wysokich obcasów. Tylko upewnij się, że twoje dzieci noszą buty bezpieczeństwa! Upewnij się również, że na obu końcach obszaru wyścigów znajdują się dwa boksy do przebierania. W ten sposób każda drużyna będzie mogła rywalizować ze sobą.

Księżniczka Pony Makeover

Pony princess makeover gry konne dla dzieci uczyni cię ostatecznym księżniczką! W tej zabawnej grze ubierzesz swojego kucyka, a następnie zajmiesz się jej potrzebami. Od włosów do mody, pokochasz grę jako stylista konia. Czy ona potrzebuje makeover na specjalną okazję, lub powolny wygląd do szkoły, kucyk makeover gry dla dzieci są na pewno zachwyci każdą małą dziewczynkę!

Będziesz miał do zrobienia wszystko, od uwodzenia do dekorowania powozu do nadania jej kucykowi idealnego ogona! Możesz nawet sprawić, że królewski koń będzie nosił królewską suknię ślubną! Czy ona potrzebuje powłóczyste kucyk-print sukienka lub błyszczące, syrena-themed suknia, ta gra będzie miała idealne makeover dla niej! Pony princess makeover gry konne dla dzieci to zabawny sposób na spędzenie czasu ze swoją ulubioną księżniczką!

Zagraj w etap mody na kucyka! Możesz ćwiczyć pozy, ubierać swojego kucyka w piękne stroje, a nawet ćwiczyć pozy do sesji zdjęciowej na okładkę. Będziesz zdumiony tym, jak może wyglądać twój kucyk, gdy zrobisz z niego księżniczkę! Gry konne Pony princess makeover dla dzieci to świetny sposób na budowanie pewności siebie i wzmacnianie miłości dziecka do konia. Kiedy już skończy, sesja zdjęciowa kucyka będzie w toku!