Strona główna » Blog » Among Us recenzja gry – dlaczego dzieci kochają tę grę?

Among Us recenzja gry – dlaczego dzieci kochają tę grę?

recenzja gry Among Us

Ze względu na to, że wielu z nas ma o wiele więcej wolnego czasu w tym roku, Among Us stała się jedną z najczęściej granych gier 2020 roku. Dzięki uproszczonemu podejściu do rozgrywki i ekscytującej grze wieloosobowej, mała gra wideo Innersloth, która mogła wybuchnąć na całym świecie, dwa lata po tym, jak zakradła się na platformy mobilne. W miarę jak rok zbliża się ku końcowi, Among Us pojawiła się Nintendo Switch i pomimo problemów z komunikacją głosową, jest tak samo dobra jak wszystkie inne platformy, na których się pojawia.

Gra Among Us – o co chodzi w tej produkcji?

Among Us gameplayAmong Us od czterech do dziesięciu graczy będzie musiało wykonać zadania na pokładzie jednego z trzech statków kosmicznych, podczas gdy oszuści zrobią wszystko, aby rzucić kluczem w roboty, dosłownie, lub po prostu dźgnąć gówno z Ciebie w ciemnym kącie. Bez względu na to, czy jesteś członkiem załogi, czy strasznym oszustem, Among Us nigdy nie kręcisz kciukami. Zadania, które musisz wykonać, są różnorodne, w tym wysadzanie pobliskich Planetoid, naprawianie reaktora, pobieranie ważnych danych i podlewanie roślin. Nawet jeśli zginiesz, nadal możesz wykonywać zadania jako duch. Gdy wszyscy zakończą swoje zadania, oszust przegrywa-jednak nigdy nie jest to takie proste.

Impostor – czyli zdrajca!

impostor kto to jestBycie podstępnym draniem, który zabija załogę jest tak satysfakcjonujące, zwłaszcza jeśli uda Ci się uciec z tego. Możesz również sabotować statek, który wysyła członków załogi gorączkowo biegających wokół, aby spróbować naprawić to, co zrobiłeś. Możesz ukryć się w otworach wentylacyjnych, aby uniknąć podejrzeń, lub chodzić udając, że sam wykonujesz pracę. Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dopasować się i uniknąć rozdawania się.

Jeśli kolega z załogi natknie się na trupa lub poczuje, że może wiedzieć, kim jest Impostor, może zwołać nadzwyczajne spotkanie. To tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa, ponieważ wszyscy zaangażowani muszą omówić, kim według nich jest oszust. Jeśli nie siedzisz w pokoju z rodziną lub przyjaciółmi, poleganie na klawiaturze gry w celu omówienia jest dalekie od ideału. Dzięki obsłudze ekranu dotykowego o wiele łatwiej jest wpisywać myśli, ale podczas gry trwa to znacznie dłużej. Ze względu na to, że przełącznik nie ma czatu głosowego, osoby bez niezgody pozostają w potrzebie. Jednak, kiedy grasz z ludźmi, których znasz, Among Us jest w najlepszym wydaniu.

Dzięki wsparciu crossplay ’ a, mogłem grać z żoną i dziećmi. Okłamywanie mojej córki nie było czymś, z czego byłem dumny, ale musisz robić to, co musisz, prawda? Nie trzeba dodawać, że moja najmłodsza córka Hollie pokazała sobie zupełnie inną stronę. Jest bezwzględna, wykorzystuje swoje kobiece sztuczki, by grać niewinną i słodką, ukrywając jednocześnie fakt, że to ona kręci się po karku i niszczy statek.

Rozgrywka online – czy dzieci są bezpieczne?

Jest to ekscytujące i zabawne, zwłaszcza gdy grasz z innymi, ale czasami społeczność jest mniej niż przyjazna. Innersloth wykonują fantastyczną pracę, upewniając się, że baza graczy jest przyzwoitą grupą, ale co jakiś czas napotykasz prawdziwego kutasa, który nie chce grać w grę w sposób, w jaki był zamierzony. Jest to rzadkie zjawisko, ponieważ przez większość czasu społeczność online chce się dobrze bawić.

Innersloth postawił na prostotę od razu w dniu premiery!

W przeciwieństwie do innych wersji, nie ma żadnych skinów ani zwierząt dostępnych, ale jestem pewien, że to coś, na co Innersloth będzie patrzył w miarę upływu tygodni. W żadnym razie nie jest to gamechanger, ale byłoby miło mieć więcej różnorodności w sposobie, w jaki twoja postać wygląda. Statki kosmiczne są znacznie różni się od siebie, co zapewnia inny rodzaj gry za każdym razem. Ponadto zadania, które musisz wykonać, różnią się w zależności od lokalizacji. Chociaż jest prosty w swojej konstrukcji, Among Us nadal ma przyjemny wygląd. Na naszej stronie znajdziesz kolorowanki Among Us całkowicie darmowe. Może Twoje dziecko pokoloruje Impostora?

Among Us – czy warto w to zagrać? Podsumowanie recenzji

Among Us pozwala być przebiegły, wyrachowany, cichy lub zuchwały, ale niezależnie od wybranej metody, zabawa tkwi w tajemnicy, kim może być oszust lub oszust. Teraz gra jest na Nintendo Switch pod piątkę, to idealny czas, aby zaangażować się, zwłaszcza, że nie musisz znosić tych irytujących reklam. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś radości, chwyć ją teraz, aby mieć coś wspaniałego do odegrania po świątecznej kolacji. 🙂