Strona główna » Blog » 3 powody, dla których warto kupić Shopkins

3 powody, dla których warto kupić Shopkins

kolekcja Shopkins

Shopkins to urocze zabawki dla dzieci. Nie tylko przychodzą w ślepych torbach, ale mają też aplikację i kanał youtube. Zachęcają do pomysłowej zabawy i przychodzą z grami, które zachęcają do rywalizacji i wabienia rzadkich Shopkinsów. Inną wspaniałą cechą tych zabawek jest ich związek z zachowaniami dorosłych – dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Oto kilka wskazówek, jak kupić Shopkins dla swoich dzieci. Gdy już je zdobędziesz, nigdy nie będą chciały ich odłożyć!

Figurki z limitowanej edycji

Istnieją również limitowane edycje Shoppies, które są ekskluzywne dla Target. Paula to nieuchwytna figurka, która występuje w brokatowej powłoce i ma przypominać królową. Jej brokatowe wykończenie czyni ją wyjątkową i obowiązkową dla każdej kolekcji Shopkins. Ma również swoją własną układankę, która jest podobna do kostki Rubika. Nie trudno zauważyć, dlaczego Paula miałaby największy popyt.

Przychodzą w workach w ciemno

Jeśli chodzi o kupowanie zabawek, istnieje kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupów Shopkins. Te kolekcjonerskie pint-sized pets przychodzą w ślepych torbach. Większość Shopkinsów jest dostępna w różnych kolorach i wzorach, a czasami pojawiają się w limitowanych edycjach. Inne rzeczy, których należy szukać to meble, żaglówki i piaskownice. Podczas gdy Shopkins są odpowiednie dla małych dzieci, mogą nie być dobrym wyborem dla najmłodszych kolekcjonerów.

Zachęcają do pomysłowej zabawy

Jednym ze sposobów promowania pomysłowej zabawy u dzieci są zabawki takie jak Shopkins. Zabawki te zapewniają wartościową zabawę w udawanie, którą można przekształcić w wiele czynności. Na przykład, dzieci mogą sortować Shopkins według wielkości, koloru, rodzaju lub grupy żywności. Mogą też odgrywać ulubione odcinki lub własne doświadczenia. Wymyślone zabawy często wynikają z pozytywnych wydarzeń z życia. Dzieci lubią odtwarzać te chwile w swoich wymyślonych światach.

Jedną z zalet Shopkins jest to, że są one na tyle małe, że mieszczą się w kieszeni dziecka. W przeciwieństwie do pluszaków, które mogą się zgubić, Shopkins są łatwe do znalezienia i nie wymagają baterii. Kolejną zaletą Shopkinsów jest to, że zachęcają do pomysłowej zabawy, nie bawiąc się w stereotypy. A ponieważ są małe i niedrogie, wiele rodzin uważa, że Shopkins to świetny wybór na prezent urodzinowy lub prezent pod choinkę. Dzieci mogą się wykazać również kolorując kolorowanki Shopkins do wydruku!

Używanie zabawek, które zachęcają do pomysłowej zabawy, może również rozwijać umiejętności językowe i społeczne. Zabawa w wymyślanie pozwala dzieciom ćwiczyć różne zachowania społeczne i uczyć się, jak je regulować. Obserwacja zabawy dziecka może być pomocna w określeniu, jakie zachowania są właściwe, a jakie nie. W rezultacie dziecko dorasta z doskonałymi podstawami sukcesu w nauce i silnym poczuciem własnej wartości. W rzeczywistości czas zabawy jest jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc rozwinąć inteligencję emocjonalną u dzieci.

Zabawa z wyobraźnią jest niezbędna dla rozwoju dziecka, a zabawki Shopkins to doskonały sposób, aby ją wspierać. Dzieci uczą się poprzez odgrywanie ról i odgrywanie scenek. Jest to również świetny sposób, aby dziecko rozwinęło swoją wyobraźnię i zrozumiało, że może jej używać jak tylko chce. Na przykład, kartonowe pudełko może być użyte jako samochód wyścigowy, lub przyjęcie herbaciane może być przekształcone w prawdziwą sytuację.

Są łatwe do znalezienia

Istnieje wiele powodów, aby kupić Shopkins dla swojego dziecka. Zachęcają do pomysłowej zabawy i są mniej obraźliwe niż wiele zabawek dostępnych obecnie na rynku. Oprócz tego, że nie wymagają baterii ani zabawy w grupie, nie wcielają się w stereotypy płciowe ani problemy z wizerunkiem ciała. W związku z tym wielu rodziców i dzieci lubi Shopkins za ich wyjątkową jakość i przystępną cenę. W tym artykule omówimy trzy powody, dla których warto kupić Shopkins dla swojego dziecka. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Seria Shopkins ma wiele różnych postaci. Każdy Shopkins ma swoje wyraźne cechy i jest skierowany specjalnie do dziewczynek. Firma Moose Toys stworzyła również krótkometrażowe kreskówki na swoim kanale YouTube, zatytułowane „ShopkinsWorld„. Te animowane filmy oparte są na Shopville i przedstawiają bohaterów gry. Fani Shopkins zaczęli przesyłać filmy fanowskie na YouTube, które zyskały dużą popularność wśród dzieci.

Zakup Shopkins może być trudny, ale jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz je łatwo znaleźć. Wielu dużych sprzedawców detalicznych nosi je. Są one niezwykle popularne i często znajdują się na szczycie list najgorętszych zabawek. Rodzice mogą nawet zaoszczędzić pieniądze, kupując Shopkins, ponieważ są one znacznie bardziej przystępne. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Są one doskonałym prezentem dla Twojego dziecka, a Ty będziesz mógł je kolekcjonować przez wiele lat.