Kolorowanki Ben 10

kolorowanki Ben 10 do druku

Szukasz darmowych kolorowanek do druku z bajki Ben 10? Świetnie trafiłeś! Na naszej stronie możesz pobrać, a następnie pokolorować kolorowanki dla dzieci całkowicie za darmo!

Ben 10 kolorowanki do wydruku są ostatnimi czasy bardzo popularne. Posiadamy w naszej bazie również inne kategorie malowanek, nie tylko te z serii Ben10. Poniżej znajdziesz obrazki, które można wydrukować. Wybierz rysunek i zamień nudę na wspaniałą zabawę dzięki kolorowaniu!

Malowanka Ben 10 ognisty bojowy
Malowanka Ben 10 ognisty alien
Kolorowanka Ben 10
Kolorowanka Ben 10 zwinny kosmita
Kolorowanka Ben 10 zly kosmita
Kolorowanka Ben 10 zegarek
Kolorowanka Ben 10 wesoly ben
Kolorowanka Ben 10 trojka
Kolorowanka Ben 10 sily obcych
Kolorowanka Ben 10 rodzina

Dlaczego wszyscy kochamy kolorowanki Ben 10 i historię Ben Ten?

Pamiętam, jak pierwszy raz obejrzałem Bena 10. Miałem około 7 lat i to była najfajniejsza rzecz na świecie! Nigdy wcześniej nie widziałem takiego programu, był zabawny, interesujący i zawierał kosmitów.

Spektakl opowiada o chłopcu o imieniu Ben Tennyson, który znajduje zegarek kosmitów zwany Omnitrix, który pozwala mu zamienić się w różnych kosmitów. Może wykorzystać te moce do walki z złoczyńcami z kosmosu, którzy próbują przejąć Ziemię.

Może również wykorzystać swoje moce dla dobra, pomagając ludziom w potrzebie lub powstrzymując klęski żywiołowe.

Jako dziecko uwielbiałem oglądać ten program ze względu na różne transformacje i fajne postacie. Ale jako dorosły, to, co naprawdę kocham w Ben 10, to jego fabuła – wszystko, co robi, to ratowanie swojej rodziny!

Jaka jest popularność Ben 10 do druku?

Popularność historii Ben 10 jest różna w różnych krajach. W Polsce historia jest bardziej popularna niż w innych krajach. Ben 10 został przetłumaczony na język polski i ukazał się w 2010 roku. Odniósł duży sukces i stał się bestsellerem. Szybko po ukazaniu się serialu popularność zyskały kolorowanki online z przyjaciółmi z tej bajki.

Jakie są interesujące fakty dotyczące serialu animowanego?

Ben 10 to amerykański animowany serial telewizyjny stworzony przez Man of Action Studios i wyprodukowany przez Cartoon Network Studios. Był to pierwszy program Cartoon Network, który był pierwotnie nadawany w wysokiej rozdzielczości 1080i, choć później dołączyły do niego inne seriale.

Oryginalna seria Ben 10 trwała od 2005 do 2008 roku i składała się w sumie z 4 sezonów i 86 odcinków. Istnieją również 2 filmy, które zostały nakręcone do tego programu telewizyjnego – Alien Swarm (2007) i Destroy All Aliens (2008).

Ben 10 i Rath – kto to?

W serii Ben 10 jest wielu różnych kosmitów, którzy mają różne moce i umiejętności. Jednym z najbardziej znanych kosmitów jest Rath, który jest kosmitą x. Po raz pierwszy pojawił się w odcinku „The Return”. Jest to jedna z postaci Omniverse.

Czym jest Omnitrix?

Omnitrix to urządzenie, którego można użyć do przekształcenia się w dowolną obcą formę życia. To urządzenie zostało wynalezione przez Azmutha i zawiera 10 różnych form obcych, które zostały odblokowane przez użytkownika. Ben Tennyson używa Omnitrix do walki z kosmitami i ochrony przed nimi Ziemi.