Kolorowanki Auta

kolorowanki auta

Witajcie na stronie poświęconej kolorowankom. Znajdziecie tu najpopularniejsze postaci, bajki, filmy oraz wydarzania ze świata kina do druku i nie tylko. Wiemy, że zabawicie u nas dłużej i życzymy świetnej zabawy. Kolorowanki Auta to darmowe arkusze do wydrukowania ze zdjęciami z filmu Auta / The Cars. Film zadebiutował w 2006 roku.

Malowanka Auta Zygzak
Malowanka Auta zygzak guma
Malowanka Auta wypadek
Kolorowanka dla dzieci Auta Zygzak MCqueen
Kolorowanka Auta zygzak
Kolorowanka Auta zlomek w pracy
Kolorowanka Auta zlomek radosc miasto
Kolorowanka Auta wulkanizator
Kolorowanka Auta wozek
Kolorowanka Auta widlowy zonglerka

Kontynuacja Auta 2: została wydana 5 lat później. Auta są to filmy animowane dla dzieci. Główni bohaterowie to bardzo sympatyczne pojazdy wyścigowe o ludzkich cechach, które często popełniają błędy i uczą się je pokonywać w świecie zamieszkanym przez prawdziwych ludzi i inne samochody. Znajdziesz tu wyścigi i kolorowanki dla chłopców oraz dla dziewczyn.

Główną i najbardziej rozpoznawalną postacią kolorowanki dla dzieci jest czerwony pojazd Zygzak McQueen. Jako ciekawostkę, przypisano mu numer 95, ponieważ jest to data pierwszego dzieła Disney, czyli kultowy: Toy Story. Malowanki z tego filmu też znajdziesz na naszej stronie.

Kolorowanki Cars to świetny sposób na wprowadzenie dziecka w świat sztuki. Mogą pomóc w kreatywności, koncentracji, zdolnościach motorycznych i rozpoznawaniu kolorów. Podekscytuj swoich młodych fanów Autami nadchodzącą premierą kolejnej animacji przy pomocy tym przyjaznym kolorowankom Disney Cars. Wybierz i wydrukuj odpowiednią kolorowankę z postaciami oraz scenami z kultowej animacji.

Darmowe kolorowanki z filmu Auta

Możesz pobrać te kolorowanki , aby dzieci mogły się cieszyć. Możesz także udostępnić te kolorowanki znajomym i rodzinie, aby mogli pokolorować je w domu, lub możesz zaoferować kolorowanki dzieciom na przyjęciu urodzinowym – po prostu upewnij się, że długopisy są nietoksyczne i można je sprać!

Kilka ciekawostek o bajce Auta, których zapewne nie znasz.

  • Animatorzy obejrzeli ponad 42 tysiące rysunków samochodów dla bohaterów animacji.
  • Filmore (Volkswagen Minibus) ma tablicę rejestracyjną: 51237. To urodziny George’a Carlina – 12 maja 1937.
  • Pierwotny numer Zygzaka McQueena miał być rokiem urodzin reżysera Johna Lassetera – 57. Później zmieniono go na 95, rok wydania Toy Story (1995).
  • Jeśli przyjrzysz się uważnie białemu pojazdowi wyścigowemu, zobaczysz logo Apple i numer G4. G4 to model Maca, który jest produkowany przez Apple i jest własnością prezesa Pixar, Steve’a Jobsa.
  • Formacja skalna za miastem Chłodnica Górska przypomina Ranczo Cadillacs. Ranczo Kadilaków to wystawa sztuki 10 Kadilaków pogrzebanych w połowie wzdłuż linii Amarillo w Teksasie, niedaleko miejsca, gdzie kiedyś biegła autostrada 66.
  • W celu organizacji do produkcji załoga twórców filmu odbyła dziewięciodniową wycieczkę po Route 66. Michael Wallis, pasjonat i miłośnik „Sześćdziesięciu sześciu”, opowiedział im całą historię „Matki dróg”, jak to się nazywa.
  • Dzieło wykorzystuje nową technikę animacji, która zaowocowała naturalnymi, realistycznie wyglądającymi odbiciami światła na karoserii pojazdu.

Najlepsze kolorowanki samochody do druku?

Premiera kolorowanek do druku to wielkie wydarzenie. Ta seria jest znana milionom na całym świecie. Teraz nadszedł czas na epickie kolorowanki Auta do druku! Wystarczy spojrzeć na zabawne wydarzenia ze świata filmu oraz bardzo charakterystycznych bohaterów jak Zygzak Mc. Queen czy Złomek. Zacznij kolorować bohaterów świata motoryzacji.